Ako na jednoduchý trojuholník...

Dievčence mali včera na stretku záujem ako si spraviť trojuholník, tak sem vkladám návod aby ho nemuseli pracne hľadať... (sun)

http://www.lirigal.com/BeadingInstruction.aspx?user=Liri&itemid=72&plang...

Fotopostupy: 

Komentáre

(y)

Elenka Ty si poklad..... (y) (y) (y)

Ja viem Klaudi, už len nakopať, či vykopať? (rofl) :-*

jaaaaj, že jednoduchýýýýýýýýýý....ešte také superdioptrie k tomu (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle)

...poradíš prečo sa mi trocha krúti...dávam pozor na prechod do ďalšieho radu a aj tak sa ohýba.. :-(

Ohýbať by sa nemal, len v strede keď dobre uťahuješ by sa mal tvarovať do pyramídky. Keď ukončíš riadok prechádzaš do ďaľšieho cez dve posledné korálky? Záleží samozrejme aj na korálkach, musia byť všetky v jednej veľkosti, najvhodnejšie na tento trojuholník sú TOHO Treasure - v tvare vaľčekov a aj niť je dôležitá, nie je vhodné nymo ani monofilová niť. Ak nemáš FireLin - ku tak potom ši vlascom 0,20 mm. Nebudeš v sobotu náhodou v Piešťanoch, ak ano ukázala by som Ti presne postup... :-*

Elenka Ty si poklad....super si to vysvetlila......:-) Mne sa tiež krúti ale preto, že sú nerovnomerné korálky.....

Klaudi a čože si to z akých korálok robila, veď si už pekné spravila s vhodnými korálkami. Korálky sú také malé mršky, len čo dáš nejaké nepravidelné narobia veľa neplechy... :-) :-*

ĎAKUJEM za vysvetlenie :-* ...asi to bude v korálkach nie sú to valčeky.

Žiaľ v Piešťanoch nebudem. :-(

Ešte raz VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM za vysvetlenie :-* :-* :-*

No to nevadí, myslím že princíp si pochopila a ak by si chcela tieto korálky TOHO Treasure, tak na http://www.koralky-bizuteria.sk/ je na ne do konca septembra zľava 10% ... (sun)

Však to ešte predtým z tých zelených čo som Ti ukazovala.....teraz už viem že korálky musia byť ako vojaci....jeden ako druhý pekne vedľa seba....:-)

Aháááááá...

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.