Užitočné rady a postupy pri šití rúšok, čím nahradiť gumičky, aké použiť drôtiky...

Eady pri šití rúšok Slovenské ženy sú veľmi šikovné nielen pri šití rúšok, ale aj pri improvizovaní. A zúfala situácia v zásobovaní rúškami si vyžaduje niekedy aj veľkú dávku fantázie. Ponúkame vám zopár užitočných rád, ktoré vám môžu pomôcť pri šití rúšok.

Forums: 

Ako ušiť rúško: Desaťkrát návod ako vyrobiť rúško doma

Desať postupov, ako ušiť rúško doma Na Slovensku aktuálne šije mnoho ľudí rúška doma, pretože v lekárňach žiadne nie sú. Dokonca ani zdravotnícky personál, bojujúci v prvej línii, nie je vybavený dostatočnými ochrannými prostriedkami. 

Forums: 

Skrášlite si bývanie veľkonočnými dekoráciami

Veľkonočné dekorácie Pomaly dozrel pustiť sa do tvorenia veľkonočných dekorácií. ;) Z nádherných výtvorov našich zručných artmám si určite vyberie každý.

Veľkonočné vajíčka - inšpirácie, postupy na zdobenie

Veľkonočné vajíčka ako ich poznáme maľované, vŕtané, batikované, ale aj netradične zdobené. Naše artmamy fantázii medze nekladú. Inšpirujte sa pri zdobení kraslíc.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.