Chcete prispieť do časopisu Art mama? Je to jednoduché

Časopis Art mama vznikol spontánne. Jeho zostavovanie je rovnako spontánne, ako artmamy, ktoré prispievajú na stránku.

Aktuálne pracujeme na jarnom čísle, čo znamená, že téma je jar (aké logické!:)))

Uvítame každý príspevok, ktorý bude spĺňať pár podmienok:

  • Treba dobrý  nápad a kvalitné prevedenie
  • Ak ide o postup, je fajn, aby bol popis zrozumiteľný - s gramatikou ani interpunkciou sa netreba trápiť, stačí ak to pochopíme, potom to už napíšeme tak, aby dobre bolo. Ak nepochopíme, opýtame sa autorky
  • Príspevok sa hodí k téme čísla
  • Príspevok príde pred uzávierkou, aby sme mali čas ho spracovať
  • Kvalitné fotografie - Bratislavčankám vieme výrobky a postupy nafotiť v štúdiu na Lazaretskej 12, kto potrebuje pomoc s fotením, nech napíše mail na adresu jana.donovalova@smeonline.sk, zariadime fotografa, rezervujeme štúdio.

Prečo prispieť do časopisu?

Okrem vašej tvorby uvedieme pri postupe aj vašu vizitku, odkaz na vašu web stránku, dozvedia sa o vás aj tí, ktorí si vaše tvorenie možno ešte nevšimli.

Pomôžete iným dievčatám a pár chlapcom zvládnuť techniky, na ktoré si doteraz možno netrúfli.

Dokedy?

Uzávierka pre jarné číslo je  20. februára 2016, ale podklady k postupom by sme potrebovali skôr. Čím skôr, tým lepšie:)

Komu sa ozvať?

Svoj záujem nahláste a príspevky posielajte na adresu casopis.artmama@gmail.com, Iwa vás znaviguje.

Určite chápete, že v jednom čísle nedokážeme spracovať a publikovať všetky dodané príspevky a musíme vyberať. Dôvodom na nezaradenie príspevku môže byť aj to, že sa viac hodí do nasledovného čísla, takže jeho vydanie posunieme. Takže namiesto v jarnom čísle sa nájdete v letnom či jesennom.

po dlhom case som nakukla na stranku a co nevidim, caspois...parada. Tiez som kupovala novu Prakticku zenu z ciech, ale dost ma sklamala, tak oprasujem mamine stare cisla. Tam bolo kopa napadov a takmer ziadna reklama. Drzim palce pri tvoreni a mozno aj ja prispejem niecim zaujimavym. 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.