objednávate z poľska?

Ahojte šikovnice. Chcela by som sa vás spýtať či objednávate z Poľska a z ktorých stránok. Čo cca stojí poštovné. Oplatí sa to? 

viem, že kedysi objednávali dievčatá servítky z poľska. Ale veru už neviem, z ktorch stránok. A tuším aj korálky niekto objednával. Možno by bolo fakt dobré trochu posnoriť. Hlavne drevené veci bývali v Poľsku v širokom sortimente.

ano, ja som našla krásne drevenné výrezy, ale rada by som počula nejakú skúsenosť dievčat. 

 

Ja som si raz chcela z nejakej poľskej stránky objednať kreatívne potreby, ale poštovné bolo veľmi drahé. Ale to už je asi cca 2 roky dozadu. Nakoniec som neobjednala.

Ja som jediný krát objednala lebo sa mi páčil ryžový papier a iné/bolo to pred 7 rokmi/ nebola som spokojná a o poštovnom ani nehovorím, takže nie.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.