Tak toto sa mi podarilo zachrániť z babkinej povaly a zrenovovať pre môjho synčeka. Môžem už len dodať, že nové kočíky sa tým starým ani zďaleka nevyrovnajú :-)
‹‹ | Zo starej truhlice | ›› |
Ostané tvorenie:
(6 hlasy)
Tak toto sa mi podarilo zachrániť z babkinej povaly a zrenovovať pre môjho synčeka. Môžem už len dodať, že nové kočíky sa tým starým ani zďaleka nevyrovnajú :-)
‹‹ | Zo starej truhlice | ›› |
Ostané tvorenie:
Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.
Komentáre
nádherný kočík. a skvelá renovácia

Ten je nádherný
...presne v takom som sa vozila aj ja 
Šikulka


















fantázia - je ako nový
To byla prácička do této podoby ho zrenovovať,máme jej na J.Moravě, ale je už zažloutnutý,tento je úžasný.
nádherný





nádhera




Perfektná premena na krásu!! Toto ma vrátilo do detsva - pletený prútený kočík. V takom som bol kočíkovaný. Fortielna práca.
Dobry den,obraciam sa s prozbou o radu ako zrekonstruovat konstrukciu takehoto kocika.V lete budeme mat babetko a chceli by sme ho vyuzit a dat dokopy. Chromovanie sa mi zda velmi draha zalezit ale cierne prevedenie ma zaujalo.Dakujem za vasu pomoc.
Moja emailova adresa:estergubanova17@gmail.com ak by ste bola ochotna pomoct.
Dobrý večer, chromovanie je fakt drahé. Čierna farba vôbec nevadí. Podľa mňa netreba nič robiť, snáď len občas namazať kolesá.
nádherný kočík, nechcete ho predať, resp. zapožičať pre dievčatko ktoré sa narodí v januári ( za poplatok ) ?