bábiky v novom

Svet podľa mňa vyzerá tak že netreba kupovať nový materiál ale tvoriť z toho čo už nik nechce alebo to stojí a zaberá miesto. To je vždy výzva - čo poviete aj toto sa podarilo?

‹‹ Bábiky a hračky ››
bábiky v novom, Bábiky a hračky
bábiky v novom, Bábiky a hračky 2
bábiky v novom, Bábiky a hračky 3
bábiky v novom, Bábiky a hračky 4
bábiky v novom, Bábiky a hračky 5

Ostané tvorenie: 

Doplňujúca kategória: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (2 hlasy)

Komentáre

Krásna garderóbaÁnoÁno

Pripomenula si mi úžasné obdobie v živote, keď neter bola vo veku, kedy ju bavili bábiky. A ja som mohla vyrábť oblečenie, nábytok. Bolo to úžasné. Škoda, že tak rýchlo vyrásla a ostatné deti v našej rodine sa s bábika hrať odmietli :)

Jediná pravda je že dnešné dievčatá už k bábikam tak netiahnu ako v minulosti, ten maminkovský pocit bol veľmi silný.

Aj ja mám spomienky na najkrajšie obdobie s mojimi deťmi kedy som šila, štrikovala a modelovala všetko možné, vyrabala postele a mnoho iného - zrejme ma to tiež bavilo oveľa viac ako moje dcéry.

No nech je to ako chce ale pri takejto výrobe som nesmierne šťastná ako malé dieťa, robí mi to naozaj veľkú radosť a mať takú bábiku v detstve a ešte aj také šaty to by bolo plesania.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.