Ako vylepšiť rámik?

Ahojte dievčatá.Som na materskej,tak som sa popri tom pustila do servítkovania.Prvé pokusy už mám za sebou.Všetky vaše práce sú nádherné a dokonalé.Preto by som sa chcela opýtať vás skúsenych ako mám nalepiť servítku tak,aby presahovala aj cez rámik a ako mám vypracovať servítku ak ju chcem nalepiť aj cez vnútorne rohy.Zatiaľ som na to neprišla a som z toho zúfala.Veľmi vás prosim o rady.Vďaka.

Ahoj katryn , ťažko radiť... možno toľko/ ja to takto robím /celý podklad jemne natreť lepidlom napasovať servítku a jemnučko so štetcom naniesť lepidlo aj na vrch / tým servítku trochu natiahneš- treba s citom lebo servítka sa raz -dva roztrhne. ešte to : treba začať natierať od stredu ...veľa šťastia pri experimentovaní... potom daj vedieť(heart)

Ahoj.Vďaka za radu(clap) Skúsim-uvidím.Budem to skúšať,kým sa mi to aspoň trochu nepodarí.Ešte musím prísť na to ako sa tu pridávajú fotky,tak by som trošku prispela aj ja /aj keď,kde ja sa hrabem na vaše výtvory/ Hanbím sa Tak zatiaľ ahoj a drž mi palce,potom sa ozvem.(flower)

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.