Jednoducha bábika

Postup na ušitie jednoduchej bábiky.

Jednoducha bábika 1

Jednoducha bábika 2

Jednoducha bábika 3

Jednoducha bábika 4

Jednoducha bábika 5

Jednoducha bábika - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

pracovný postup pri vytváraní jednoduchej bábiky

Gitka, skús vložiť ešte raz ako postup, myslím, že ty si to vložila medzi obrázky. Keď si vyberieš Vytvoriť fotopostup, dole máš okienko Obrázok, vyberieš miesto, kde ho máš uložený v počítači a dáš Nahrať. Ukáže sa ti miniatúra a takto vkladáš, kým nemáš celý fotopostup. Môžeš dať náhľad, prípadne zmeniť poradie a potom Uložiť.
Milujem šitie drobných vecí, už som zvedavá!

[img_assist|nid=116096|title=v závere može tá bábika vyzerat takto|desc=|link=node|align=left|width=100|height=86]ja to tak skúšam a niekde je zadrhel. Ale nevzdám to .

velmi jednoduche a velmi pekne... (clap)(clap)(clap)

ÁnoÁnoÁno(clap)(clap)(clap)

Velmi milučké škoda že nemám dievčatko no možno raz vnučku Chichocem saChichocem saChichocem saSlnkoSlnkoSlnkoKvietokKvietokKvietok(clap)(clap)(clap)

Krásna bábika, určite vyskúšam!

jej, toto sa mi uplne hodi...neviem velmi dobre šiť, budem to robit rucne, ale moja Amálka sa určite poteší:) Vďaka:) ÁnoSlnko

ÁnoÁno(clap)(clap)

ÁnoÁno

Stále sa chystám niečo takéto vyskúšať

tak s chutou do toho ÁnoÁnoÁno

krasne.raz som skusila podobne,ale nedokoncila som.asi skusim este raz Vyplazený jazykMrkám

je to velmi pekne,chcela by som skusit babiku,ktoru mozem posadit,no nemozem nikde zohnat strih.Nemate niekto nejaky napad????Dakujem

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.