Kto daruje?

Kapsule nespreso

Nemá niekto použité kapsule Nespreso? Vďaka

Kategórie inzerátov: 

Materiál na tvorenie

Pracujem ako učiteľka v špeciálnej škole, venujem sa postihnutým deťom. Touto cestou by som chcela osloviť všetky dobré maminky, kto nám podaruje zbytky, ktoré nevyužije - stuhy, látky, gombíky, flitre...Za každú pomoc budem povďačná. Chceme s deťmi k Vianociam tvoriť pozdravy a drobné veci, ktoré potešia. Ďakujem

Kategórie inzerátov: 

Obaly z kavy velvet

Ahojte zháňam obaly z kávy velvet,  kto  sa ich chce zbaviť? 

Kategórie inzerátov: 

Občianske združenie

Dobrý deň, sme viacerí študenti stredných škol a chceli by sme založiť občianske združenie. Lenže samotné založenie OZ stojí 66€ + kolky, chcel by som sa preto opýtať či niekto nemáte združenie ktoré nemá členov, dlhy a nevyvíja žiadnu aktivitu či by ste ho nepodarovali

Kategórie inzerátov: 

Použitá priadza

Pozdravujem vás ÚsmevChcem pekne poprosiť, kto by mal zvyšky priadze (vlny) na štrikovanie a háčkovanie, môže byť aj použitá a vypáraná, a neplánujete to už využiť, či by ste to nepodarovali kreatívnym žienkam v našom miestnom občanskom združení. Aj za poštovné ÚsmevVopred ďakujem.

Kategórie inzerátov: 

Krížiková predloha

Dobrý deň, hľadám krížikovú predlohu obrazu Božieho milosrdenstva. Prosím, vedel by mi ju niekto posunúť alebo poradiť kde by som ju zohnala ? Ďakujem :)

Kategórie inzerátov: 

Ihlice a háčiky.

Prosím, našiel by sa niekto, kto má "už nepotrebné", alebo navyše ihlice a háčiky rôzne druhy. Potešili by ste.Srdce

Kategórie inzerátov: 

Čajové vrecúška

Dobrý deň prajem.

Hľadám darcu,  ktorý by nám vedel podarovať čajové vrecúška. Veľmi by  tým potešil žiakov špeciálnej základne školy, ktorí veĺmi radi tvoria a chcela by som ich  naučiť túto novú techniku.... Vopred ďakujem, Iveta.  :)

Kategórie inzerátov: 

Bavlnky

Kto daruje pre deti špeciálnej školy zbytky farebných bavlniek či gombíky? Vopred ďakujeme...  :)

Kategórie inzerátov: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.