Kapsička na mobil

macramé

‹‹ Ostatné ››
Kapsička na mobil, Ostatné

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

ÁnoÁno

ÁnoKvietok(clap), .... len by som takto mobil nenosila, raz som utekala na električku a cez plece som mala prevesenú malú taštičku na dlhom ramienku, taštička sa mi pri behu hompáľala okolo mňa a za mnou bežala cigánka. Pri tom krátkom šprinte mi nenapadlo hneď, že má zálusk na moju kabelku, vpálila som do električky v poslednej sekunde a hneď na to sa zavreli dvere ... rovno cigánke pred nosom. Ostala vonku a ja v ubiehajúcej električke som si v tom momente uvedomila, že som bola nádejná obeť zlodejky ... to som mala šťastie. 

Mrkám..chce to len trocha dôvtipu... Tašky, kabelky tohto typu sa totiž nosia  krížom cez rameno, potom sa hompáľať nič nebudeÁno.

... takej zlodejke je úplne jedno, či je prevesené krížom cez telo, zavesené na ramene, alebo doslova nalepené okolo seba, aj tak si nájde si moment na okradnutie. 

už 2. komentár  od veci...neviem, čo to má spoločné s tvorbou.... to je stránka o tvorení a nie Crime and investigation.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.