Servítkový swap

Dátum a čas akcie: 

04.07.2017 17:30 to 15.08.2017 00:07

Miesto akcie: 

Slovensko

 

Ahojte,

srdečne Vás pozývam do servítkového swapu.Princíp bude jednoduchý . Prvej záujemkyni na zozname pošlem balíček kde budú vložené servítky. Tá ktorá balíček dostane, si vyberie koľko chce a vloží ďalšie,najmenej taky istý počet servítok. Potom pošle balíček ďalšej záujemkyni. Adresu vždy pošlem len tomu, kto balíček posiela ďalej. Poprosím o zapísanie podacieho čísla lístku aby nám pošta balíček nestratila.
Čas na prihlásenie dám do 23.7. aby som 24.7.mohla pospisovať adresy a potom hneď posielať balíček. Prihlasovanie potom bude ešte otvorené, takže  bude sa dať prihlásiť aj dodatočne.
Len by som ešte chcela poprosiť potom o čo najskoršie poslanie balíku ďalej, aby u jednej osoby nestál dlho, a dostal sa v čase všade, kam treba.Prosila by som Vás, aby ste balíček poslali do troch dní od doručenia, aby tento swap netrval dlho. Nezabudnite mi poslať adresu na mail novakova1977@gmail.com

evacigi

 

Pozvánka: 

Komentáre

Prihlásil sa už niekto?

Zatial nie, ale da sa prihlasovat aj postupne...

Evi neviem ci mam posielat ci nie .....vsetci zrejme dovolenkuju...alebo uz nemaju o swap zaujem ...

Ked ze nemate nikto zaujem o swap servitok tak to asi zrusim..Ak by bol zaujem tak rada poslem tak ako sa prihlasite...stale je to otvorene..prajem pekny vecer.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.