Stretnutie v apríli v Demänovskej doline

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie  artmám, naničmám, cukrárok 27.- 29. apríla 2018 do Demänovskej doliny do hotela FIM. Čaká nás stretnutie spriaznených duší a zaslúžený oddych. Ak máte záujem, tvoriť, prípadne iný nápad, na spoločný program, píšte, môžeme niečo menšie skúsiť pripraviť.

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovania a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie. Prihlasovanie končí 2.3. 2018

Rekreačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté 

  • ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách
  • plná penzia
  • neobmedzený vstup do hotelového bazéna

Cena je 64 € za osobu + 2€  miestna daň

Relaxačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté 

  • ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách
  • plná penzia
  • neobmedzený vstup do hotelového bazéna
  • 1 x rehabilitačná  procedúra.  

Cena je 69 € za osobu + 2€ miestna daň

Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách, z toho 15 izieb ma v prípade záujmu aj prístelku.

Ponuka pre deti: 1 dieťa do 15 rokov na prístelke s polpenziou je grátis.

Prihlasovanie:

na pobyt je potrebné prihlásiť sa na mail rezervacie@avena.sk do 2.3.2018, dokedy je potrebné zaplatiť aj 50% z ceny za pobyt. Pred platbou, je vždy nutné najprv  poslať mail s prihlasovacímu údajmi, celé meno všetkých prihlásených osôb, pri deťoch vek. 

Nezabudnite uviesť, že sa hlásite na Stretnutie žien v apríli do hotela FIM. Pri prihlasovaní po 28.2. už nevieme zaručiť, ubytovanie.

Forums: 

Supéééér .......Kamilka, tentokrát budeme tvoriť ......mám v talóne krásne nápady a nie sú ani náročné na čas, takže dievčatám dám včas vedieť, aby sa tie ktoré majú záujem mohli prihlásiť.

Tak som sa predčasne tešila, dnes nám bol oznámený termín osláv jednej 70 - tky a keďže je to blízky rodinný príslušník, nemôžme to odmietnuť, žiaľ bude sa to konať 28.apríla, takže na stretnutie z tohto dôvodu nebudem môcť prísť. Je mi to veľmi ľúto, lebo som sa tešila a konečne som chcela baby naučiť nové techniky....Nuž "človek miení, Pán Boh mení".

SmútokSmútokPlačemTak to mi je ľúto Plačem

Dievčatá, pripomínam, že na prihlasovanie na jarné stretnutie máte už len 5 dní. Úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.