Janka ty si šikovnica ,ty to zvládneš,už sa teším ako dáš sem fotku po prerábke.Tak teraz pevné nervy a s chuťou do práce
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Janka ty si šikovnica ,ty to zvládneš,už sa teším ako dáš sem fotku po prerábke.Tak teraz pevné nervy a s chuťou do práce
Lyduška, díkes....ozaj by som tam už chcela byť, lebo je tak krásne a ja musím trčať doma...(teda chodíme s deťmi von, ale ja chcem byť už na chate)
fotečku potom samozrejme dám
pomaly končíme prerábku....
asi takto to zatiaľ máme
už som aj vymaľovala a dala záclonky
Super zmena s tou zbúranou stenou
a takto to vyzerá teraz
Postupne si to zariaďujem. Manžel našiel takúto peknú debničku, keď búral starú dreváreň. Veľmi sa jej teším!
A ja som si zas doplnila takú dekoráciu ...opletenú veľkú fľašu papierom.
Zbúrali sme kozub, ktorý bol neefektívny a vraj to bolo o 5 minút 12, lebo sme našli v komíne obhorené drevá. Padol i komín, nesplňal vraj normu. ( s tým sme akože pri kúpe nerátali, ale čo už).
A keď sa búra, tak poriadne, rozhodli sme sa pre viac svetla a zbúrali sme priečku medzi kuchyňou a obývacou izbou. A teraz to u nás na chate vyzerá ako po výbuchu.
Ach jaj, nech je to už hotové.
A ešte jedna otázka. Nemáte niekto navyše euríčka??? (náš rozpočet nerátal s takouto premenou chaty)