dotaz

Chcem vštkým dievčatám vysloviť to najkladnejšie hodnotenie za všetky práce s nespočetným množstvom hviezdičiek.Sú prekrásne,človek by si na nich nechal oči. Ja tiež tvorím- mám rada ručné práce, nakoľko v nich nachádzam pokoj, relax,využitie svojej fantázie.Touto cestou by som chcela poprosiť všetky šikovné dievčatá, kmtoré sú ochotné mi poslať ich námety, postupy ich výrobkov,poprípade z čoho čerpajú námety,použité materiály, druhy techník budem každej nesmierne povďačná. Želám všetkým len tp naj,naj,naj... Jana

www.ribisska.sk môžeš robiť pedig, hlinu a aj na sklo malovať Úsmev

Veľmi pekne Vás prosím kočky, ktoré máte servítky a steochotné miposlať budťe tak láskavé a pošôite mi.Urobíte mi nesmiernu radosť. Ja som začiatočníčka. Na motíve nezáleží.Vrelá vďaka, díííík, pááááááááááááááá(hug)

Janulka,
v pondelok Ti niečo pošlem,neviem,či sa Ti budú páčiť,už som veľa servítok rozposlala,ale aspoň na vyskúšanie...(blush)

Skoro som zabudla,pošli mi adresu...(blush)

Janka, poslala som Ti kopu servítok dostala si ich?:-)

Elenka,ktorú Janku myslíš?(blush)

Tú hore, " janulku "...;-)

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.