Dózy na drobnosti

Kovové obaly z konzerv som natrela bielou akrylovou farbou. Po vyschnutí som ich obhačkovala jutovým špagátom. Na vrchnák som prišila drevený korálik, kúsok drievka, alebo gombík. Slúžia mi na ukladanie drobností pri šití.

‹‹ Háčkovanie ››
Dózy na drobnosti, Háčkovanie

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (5 hlasy)

Komentáre

perfektné, super nápad(clap) (clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoKvietokKvietokKvietokSlnko a na vrchnáky si ten jutový špagát prilepila?

Najprv som obhačkovala spodnu plechovú časť a urobila som ju asi o 0,5 cm vyššie ako bok, lebo sa to po stužení trochu stiahne. Vrchnák som robila presne ako dno. Začala som na 7 retiazkových očiek. V kažkom riadku som od oka pridávala dlhé stĺpiky, aby sa to nekrútilo a keď okraj presahoval o kúsok už obhačkovanú spodnú časť, pokračovala som bez pridávania ešte 2-3 rady. Konce som začistila a celú dózu,aj s nasunutým vrchnákom, som namáčala do silnejšieho škrobového roztoku, nechala odkvapkať a usušiť. Tým sa celá práca prilepila na plechovicu a vrchnák vytvaroval presne podĺa jej rozmeru.

perfetkné (clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap) Ďakujem za skvelý nápad SlnkoSlnkoSlnkoSlnkoSlnkoSlnkoSlnkoSrdceSrdceSrdce

výborný nápad, veľmi dobrá a pekná realizácia(clap) (clap)(clap)ÁnoÁnoÁnoKvietok

super SlnkoSlnkoSlnko

veľmi pekný supernápad.(heart) SrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdce

Úžasný nápad(clap) . Jak se ti háčkovalo z toho špagátu? Nezničila sis při tom ruce?

Nie nezničila som si ruky, aj keď to nie je Kordonet.

ÁnoÁnoÁno super napad a paraaadny vysledok...(sun) SlnkoSlnkoSlnkoSlnkoKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokSlnkoSlnkoSlnkoSlnkoSlnko

Pekná prácička(clap) (clap)(clap)SlnkoSlnkoSlnko

vau, vau, vau nadhera, idem zhanat taky spagat, ja som si uz robila do kupelne z vlny ale toto je bomba

Ten špagát som kúpila v Rempe. Majú tam rôzne hrúbky a farebné odtiene.

dik

dik

(clap)(clap)(clap)

KvietokSlnko klobuk dolu krasne si to vymyslela:-O (clap)

KvietokSlnko klobuk dolu krasne si to vymyslela:-O (clap)

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.