reklama

háčkovaná dečka-flanderská čipka

Pridal/a sidada dňa 06.09.2009 - 21:21
háčkovaná dečka-flanderská čipka, Háčkovanie, sidada, 1

reklama


reklama

Komentáre

sidada, Ne, 06.09.2009 - 21:23

práve začínam jednoduchšie vzory na flanderské háčkovanie,no čo každý začiatok je ťažký....Chichocem sa

sidada, Po, 07.09.2009 - 11:52

podobá sa to trocha na paličkovanie,môžeš to robiť aj vo vlaku,rýchlejšie ubehne cesta,a keď sa pomýliš tak skôr vypárašChichocem saVeľký úsmev ,ak máš nejaké vzory môžeš prosííím poslať,budem rada

Ja mám jednu hotovú takú srdiečkatú, možno neskôr odfotím, ale odporúčam ti obrátiť sa na antigonu, tú to zopár rôčkov držalo Veľký úsmev. Len som si nestihla toľko ukradnúť, furt ma niekto z rodiny predbehol Veľký úsmev.

sidada, Po, 07.09.2009 - 13:28

ako sa k tomu dostanem.Bratancova manželka tiež robí flandersku čipku,dcére darovala ako svadobný dar súpravu prekrásnu a ja som robila pre jej dcéru ako svadobný dar vyšívané obrúsky a obraz kosatce,ale bohužiaľ som to vtedy nefotila(škoda) antigona je členka?

Je členka - antigona1949, skúsim jej povedať, keď s ňou budem kecať, nech pomrká vlákna, lebo tu nebýva tak často. Stará sa o vnučkuPohoda .

sidada, Ut, 08.09.2009 - 17:36

ďakujem,môžeš mi prosím dať na ňu kontaktÚsmev ak sa dá.Tlieskam

Už som jej hovorila, ozve sa ti, ale ak chceš, tak jej normálne napíš cez kontakty. Vyhľadaj si ju vpravo hore, potom sa preklikni na Používateľov v hornej záložke a pošli jej mail cez záložku Kontakty. Ona sa už s tebou dohodne, ak ti bude chcieť poskytnúť bližší kontakt, tak to urobí. Ja nerada dávam bližšie kontakty a nemám ani rada, ak to niekto robí s mojimi údajmi bez môjho vedomia.

Carmen, Ne, 06.09.2009 - 21:29

Krasna praca, ale zda sa mi to dost zlozite, nikdy som to neskusala.Prekvapenie Prekvapenie Prekvapenie Prekvapenie Prekvapenie Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok Kvietok

veľmi pekná, tejto technike som sa venovala pred pár rokmi, teraz nemám čas, ale predlohy na túto techniku ked odfotím pošlem poštou, ozvi sa mi na mail rehakova.j@gmail.com, jednu dečku mám medzi obrázkami v mojom profile

Kde je návod na uháčkovanie takejto dečky? Kedysi tieto návody vychádzali v časopise Dorka, ale tá už roky nevychádza. Musím sa posťažovať, že všade máme časopisy len o varení. Varenie ma veľmi nebaví!


reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama