Polotovar koberčeka do kúpeľne

Mám obdobie likvidácie starých tričiek. Toto bude koberček do kúpeľne. Ale len v prípade, že ma pri tom neporazí. Je to vysoko meditatívna činnosť, akurát pri meditácii tak nebolia prsty;))) A bojujem s materiálom. To, čo sa dobre strihá, to sa zle prevlieka a naopak. Napríklad bordové tričko je ukážkou tej prvej možnosti. Normálne som si k nemu vybudovala odpor, ale tá farba sa mi tam páči, takže ho trpím;) Môj favorit je sivé tričko, dobré v každom smere. Priebežne fotím postup, tak snáď sa dožijem aj jeho uverejnenia...;)
‹‹ Ostatné ››
Polotovar koberčeka do kúpeľne, Ostatné

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

priznám sa, že som veľakrát pokukovala po takomto. Len si neviem predstaviť údržbu. Tak som zvedavá, ako sa ti to osvečí. Potom sa možno aj ja do takého pustím.

No to je presne tá vec, ktorá aj mňa odrádzala, ale ak nevyskúšam, nezistím.;)) Pranie by to malo vydržať, čo je viac ako môžeš urobiť s kobercami s extra vysokým vlasom. Aspoň takto si to predstavujem.

Držím palce, zatiaľ to vyzerá sľubne Áno

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.