telka11 - dětská deka

Zdravím Telka11 - prosím o zaslání českého návodu na dětskou deku bílou s kytičkama pletenou,musím uplést do poloviny prosince 2014 email : i.kabatova@seznam.cz (clap)

Forums: 

obrázok tejto deky dala telkat11, oprav si, aby vedela o koho ide

Úsmev pochybujem, že ti telkat11 odpovie, sama hľadala postup a návod na túto deku
.... ináč vitaj na AM, čo keby si tak napísala niečo o sebe, čo tvoríš a tak... aj pridať svoje dielka môžeš, tak nech sa ti darííí.

Áno

Tak sem zkus dát odkaz,třeba někdo bude vědět.

Ahojte, čítala som odkaz, ja som robila nakoniec túto deku, rýchlejšie je spravená.Návod na tu druhú som nakoniec som našla, ale sa mi zdala časovo náročná možno to mám niekde doma v PC, ale teraz som v zahraničí budúci týždeň by som to mohla vyhľadať.

"deka pre miminko" s macikom je to vyfotene, išpirované tiež zo stránky artmama

http://www.sashe.sk/Babio/detail/teplucka-strikovana
Je to podobne skus či je altualne.

Úsmev ktorá z Vás chce tú deku upliesť ? Čušbabka sa hlási , prosím- prosím...(Janička bude "štrikovať", že ?)
Návod je tu: http://www.garnstudio.com/lang/cz/pattern.php?id=4398&lang=cz#pattern_co... a ktorá farebnú, nech si vyberie červenú, alebo ju vymení za modrú... http://www.ravelry.com/patterns/library/leaves-and-diamonds-blanket-square
Dúfam, že som pomohla MrkámPohoda

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.