Kocúrik

Tento kocúrik je pre kolegynku podľa skutočnej fotky - je správne nasrdený :-) Tak mi dalo dosť práce ho takto vystihnúť, lebo mne sa páčia usmievavé postavičky a zvieratká :-)

‹‹ Plstenie ››
Kocúrik , Plstenie

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (2 hlasy)

Komentáre

mne pripada,ze striehne na myskuÁnoÁnoÁno

Zlatučký je  Áno

Krásny (clap)Kvietok(clap)

perfektny(clap)

 

aký je roztomilý aj napriek tomu že sa srdí Chichocem sa(clap)Áno

Teeeda, Oloušku! Otvorila som AM a čo vidím? - od vrchu až dole obuska. Tak, to sa dnes asi upíšem. Chichocem sa

Kocúrik je roztomilý, zámer s nabrúseným kukučom ti vyšiel.  A súhlasím aj s Evonkou, akoby číhal na myš. Vyhrala si sa aj s farebnosťou, tieňovaním kožušteka. Muselo to byť prácne. Ale stálo to za to. (clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno

Ten je krásny (clap)

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

..murko krásny(clap)

Ďakujem moc a moc, babulky. Kocúrik je skutočne verná kópia susedkinho Montyho - aj keď nemá takú dlhú srsť - tam mám ešte nedostatky vo vhodnom výbere plstiacej vlny. Ale aj to sa časom podá :-). Jarinečko, musela som už zopár obrázkov  dať, dlho som nefotila, mala som plné ruky práce - a už som musela aj baliť darčeky, lebo kolegovia a kolegyne odchádzajú domov - tak nech sa trošku potešia. Ďakujem za komentáriky veľmi pozitívne.

SrdceBozkávam

je rozkošnýÁnoÁno, a že sa srdí? ,,, tolko pichov ,,,sa nedivímMrkám

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.