Kocúrik

Tento kocúrik je pre kolegynku podľa skutočnej fotky - je správne nasrdený :-) Tak mi dalo dosť práce ho takto vystihnúť, lebo mne sa páčia usmievavé postavičky a zvieratká :-)

‹‹ Plstenie ››
Kocúrik , Plstenie

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (2 hlasy)

Komentáre

mne pripada,ze striehne na myskuÁnoÁnoÁno

Zlatučký je  Áno

Krásny (clap)Kvietok(clap)

perfektny(clap)

 

aký je roztomilý aj napriek tomu že sa srdí Chichocem sa(clap)Áno

Teeeda, Oloušku! Otvorila som AM a čo vidím? - od vrchu až dole obuska. Tak, to sa dnes asi upíšem. Chichocem sa

Kocúrik je roztomilý, zámer s nabrúseným kukučom ti vyšiel.  A súhlasím aj s Evonkou, akoby číhal na myš. Vyhrala si sa aj s farebnosťou, tieňovaním kožušteka. Muselo to byť prácne. Ale stálo to za to. (clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno

Ten je krásny (clap)

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

..murko krásny(clap)

Ďakujem moc a moc, babulky. Kocúrik je skutočne verná kópia susedkinho Montyho - aj keď nemá takú dlhú srsť - tam mám ešte nedostatky vo vhodnom výbere plstiacej vlny. Ale aj to sa časom podá :-). Jarinečko, musela som už zopár obrázkov  dať, dlho som nefotila, mala som plné ruky práce - a už som musela aj baliť darčeky, lebo kolegovia a kolegyne odchádzajú domov - tak nech sa trošku potešia. Ďakujem za komentáriky veľmi pozitívne.

SrdceBozkávam

je rozkošnýÁnoÁno, a že sa srdí? ,,, tolko pichov ,,,sa nedivímMrkám

Ako živý, paráda ÁnoÁno

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.