Milá tvorilky, bude mi držať na fľaške čipka, keď ju prilepím disperzným lepidlom? Tavnú pištol nemám. A potom prelakovať aj tú čipku?
Forums:
Milá tvorilky, bude mi držať na fľaške čipka, keď ju prilepím disperzným lepidlom? Tavnú pištol nemám. A potom prelakovať aj tú čipku?
Forums:
Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.
Ahoj,ja buď použijem čipku papierovú(z papierových podložiek na torty)tú prelakujem,pekne priľne.Keď používam látkovú, prilepím tavnou pištoľou,ale keďže nemáš ,skús použiť nejaké univerzálne lepidlo,kupujem v drogérií je na látku,drevo,koženku...atď...Látkovú čipku nelakujem.Neviem,čo by to urobilo,myslím,že by sa zničila(ožltla,alebo niečo podobné)ale snáď majú ostatné dievčatá skúsenosti,tak poradia.
Ja som čipku nedávala síce na fľašu, ale na drevenú krabičku a to takým štýlom, že keď som ju prelakovala, tak hneď som priložila čipku a ona sa tam pekne prilepila. Čipku som už nelakovala, to by asi stvrdla a nebola by už taká pekná. Myslím, že takto by to mohlo fungovať aj na fľaši.
tak ako píšu dievčata ja to prilepujem pam lakom ale už po vrchu nelakujem

ja lepím čipku obyčajným disperzným lepidlom až potom,ked už mám nalakovanú fľašu,alebo krabičku.čipku už nelakujem.

ja čipku vždy nalakujem,aby sa nešpinila
Ja ju lepím lepom na servitkovú techniku a po zaschnutí ju prelakujem hobby lakom



