prenos obrázkov

Pozdravujem všetky artmamy.Študovala som si niečo o prenose obrázkov. Niekde som našla že:obrázok treba vytlačiť, nalepiť lepidlom na servítkovú techniku na daný objekt a nechať stáť 12-14 hodín, potom to treba odstrániť. Potom som niekde našla že to treba vytlačiť na pečiaci papier a prežehliť na daný objekt. Prečo na pečiaci papier??? Nešlo by to jednoducho s kancelárskym papierom? Má s tým niekto skúsennosti????

ale, áno išlo, lenže ho nemôžeš natrieť obyčajným lepidlom, ale transferom...nechať schnúť a potom, pomaličky mokrým prstom šúchať po papieri a dávať v takých šúľančekoch dole papier, kým neostane obrázok tam, kde ho chceš mať... Mrkám ja mám transfer na tejto krabičke ,,na želanie"
http://artmama.sme.sk/user/21195/images?page=15
a ešte na tomto zakladači na časáky...tá klietka v strede
http://artmama.sme.sk/user/21195/images?page=3

Ja som vytlačila obrázok na preklepový papier a potom jednoducho nalepila na daný predmet a drží Slnko

Je spôsob aj bez transféru, i keď s transférom je to také splývavejšie. Mrkám Ja som skúšala iba čierny nápis pomocou deku lepidla a išlo to celkom dobre. Nápis bol vytlačený na obyčajný kancelársky papier zrkadlovo na laserovej tlačiarni. Na prilepenie som použila lepidlo na dekupáž.
http://marikabeneova.blog.cz/1309/rychlo-darcek

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.