Transfer na sklenenú flasu

Dobry deň. Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri transfery obrázku vytlaceneho na laserovej tlačiarni. Výsledný efekt by mal byť obrázok na čistej fľaši. Aký používate transfer, aby efekt bol najlepší? U nás nepredávajú, tak musím objednať, alebo sa dá použiť ten robený čo je tu na stranke? Ako postupujete(natrieť obrázok aj fľašu, alebo inak)? A čím to zastabilizujete? Skúšal som lepidlom na servít. techniku, ale výsledok nebol dobrý. Este som skúšal aj nazehlit papier na pečenie, výsledok o niečo lepší, len som nevedel čím to prelakovat. Za informácie vopred ďakujem. :-)

Ahoj, odporúčam Ti zakúpiť tento transfer gel.....super sa s ním pracuje a rýchlo a čo je hlavné zachováva krásne farby..kúpiš ho v kreatívnych obchodoch. Postup je nasledovný:
1./ Najprv natrieš plochu kde chceš mať obrázok transfer gelom (pozor nie veľa ale primerane)
2./ Natrieš transfer gelom obrázok a potom znovu plochu fľaše....pozorne priložíš obrázok a pekne ho uhládzaš a zbytok gelu zotieraš papierovou servítkou, potom prilož mikroténový sáčok a riadne ho popritláčaj aby sa obrázok dobre prilepil.
3./ Sušičom na vlasy 10 minút nahrievaj celý obrázok....potom nechaj celkom vychladnúť a môžeš ho navhlčiť vodou a zošúchavať.....zošúchávať na viackrát a len prstami aby si si nezošúchal motív.....na záver pretri celý obrázok tým transfer gelom....vytiahnú sa krásne farby a keď to celkom preschne prelakuj to záverečným lakom...ja používam Pamlak.
Tak nech sa Ti darí.

Ďakujem veľmi pekne Pegybabi :-) Obrazok rozumiem, že je potrebné natrieť a po vvyschnuti za pomoci vody zotrieť papier, ale ako na text? Bude vidieť pri texte nejaké stmavnutie, alebo len čierne písmo a čistú fľašu(podobne ako gravir, nálepky...)? Za info vopred ďakujem :-).

Aj na texty používam tento transfer gel, ale rozumiem tomu tak, že to chceš robiť na fľašu,ktorá je číra????  a nie je nafarbená (natupovaná) akrylovou farbou???? Tak to odskúšaj, ako to bude vyzerať, ešte som to neskúšala.

Ano. Na flasu, ktora je cira. preto sa pytam, lebo som to nikde nevidel, ako to bude vyzerat. Viem, ze niektore transfery trosku zbeleju, preto sa tam asi dava iny podklad. Preto chcem vediet, aky je vysledok, lebo ak to bude nieco zle, tak potom to radsej vygravirovat. Este raz dakujem Pegybabi velmi pekne.:-) Nepozna niekto niekoho, kto robil transfer na ciru flasu, aky je vysledok? Dakujem. :-)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.