Aký sijaci stroj

Pekný deň žienky.Chcela by som si kupiť šijaci stroj,ale chcem aby bol vhodný aj na patchworkove šitie a ktorý dokáže prešiť aj silnejšie vrstvy látok.Popýtala by som vás o radu a možno aj o typ stroja a či je lepši mechanický,alebo elektronický.Dakujem.

Forums: 

Ja šijem na bernina B 350 alebo bernette London 7 od berniny kúpila som v patchworkparty.sk majú aj eshop alebo predajňa v BA. Možno ri výbere stroja pomôže vám aj tento článok. Dôležité je aj to, aby ste vedeli používať a nasadiť pätku na voľné vyšívanie.

http://www.kreativne-sitie.sk/2015/08/08/ako-si-vybrat-sijaci-stroj-2/

Dakujem .Iste mi pomôže vaša rada pri výbere .S pozdravom 

 

A keď chcem len taký pre začiatočníkov neviete mi poradiť? Nechcem za to dať veľa peniažkov len tak do 200€ možno neskôr ak ma to bude baviť tak aj niečo drahšie.. Videla som minule že mali v Lidl take male ale som to prešvihla.. teraz budú mať aj v Tchibo takéto: https://www.letakomat.sk/tchibo/domace-prace-poriadok-a-nabytok-od-utorka-22-08-2017/ vyzerajú podľa mňa super také malé a spratné len sa bojím že to bude viac na reklamácii ako doma  Mlčím

Vyzerá to na klasický šijací stroj, na základne potreby to určite stačí, ja som si kúpila toyotu a som z nej nešťastná, no možno aj preto že som pred tým mala oveľa kvalitnejšie stroje.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.