Plienkova torta pre moju neterku k 1. narodeninam

‹‹ Tvoríme s deťmi a pre deti ››
Plienkova torta pre moju neterku k 1. narodeninam, Tvoríme s deťmi a pre deti

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (3 hlasy)

Komentáre

SrdceObjímam tá je skutočne rozprávková(hug) Srdce

dakujem (: je to moja uplne prva, cize to bol len taky pokus:-P

fantastickááááááááááááááááá(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) Srdce (y)(clap) SrdceÁno

(clap)Srdce je super Srdce(clap) , prosím ťa čím si prekryla tie plienky, myslím to obrázkové je čo?baliaci papier?

Ano, to obrazkove je obycajny baliaci papier... veľmi sa mi zapáčil ten motív, tak som neodolala aj keď bol modrej farby a tortička bola pre dievčatko :)

Ano, to obrazkove je obycajny baliaci papier... veľmi sa mi zapáčil ten motív, tak som neodolala aj keď bol modrej farby a tortička bola pre dievčatko :)

Prosim Vas ,tie jednotlive poschodia su niecim pospajane?ako drzia jedno na druhom?
Dakujem

Najprv som rozmýšľala že ich len na seba naukladám, ale keďže som sa bála že pri premiestňovaní sa môže rozpadnúť, tak som vymyslela taký trik...začala som od spodku a navliekla som ako korálky jednotlivé poschodia na silon...a tak som vlastne upevnila aj žirafku na vrchu Veľký úsmev

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.