Ako je to cez smartfón

Ahojte. Po veľmi dlhom čase som sa tu znovu prihlásila. Artmama mi veľmi chýba, no nemám PC, ani notebook, chodím tu len cez mobilný telefón. Neviem či je "šéfkou" stále Kamila, ale chcela by som sa opýtať, či v blízkej budúcnosti neuvažujete o artmame pre smartfóny, res.o nejakej aplikácii do mobilu, pretože neviem ako tu pridať foto cez mobil ☹️ ďakujem ❤️

Forums: 

ahoj, pokial viem fotka sa da pridat aj cez mobil, len ju treba predtym, tiez zmensit. Snazime sa o to, aby nebolo potrebne fotku vopred upravovat, pretoze ich vie zmensit aj nas program, ale sa nam nepodarilo vyriesit jeden problem. Skusim to urgovat. Idem skusit pridat cez mobil foto. Mrkám

Zmensene foto pridane z mobilu, foto odfotene v reale mi nevzalo, kvôli velkosti. Skúsime to čím skôr vyriešiť, ďakuje za trpezlivosť.

Ahoj. Ďakujem za odpoveď. Mne sa do fóra tiež foto v rámci komentáru dá pridať, ale neviem ako pridať foto napr.do kategórie korálky od Natálky, nikde žiadnu možnosť nevidím. Vieš mi s tým prosím pomôcť?

Obrazok sa vklada ozaj nie najjednoduchsie, kliknes na polozku Menu, tam si zvolis cast z menu Pridaj obsah a odtial Pridaj obrazok ... Suhlasim, potrebujeme to zjednodusit. Na tu chybu sa pozrieme.

Ďakujem ❤️

Nemohla som odpovedať na tvoj komentár pretože mi vyhodilo toto

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.