krizikova vysivka

pekny den prajem☺ neviete mi poradit? zhanam predlohy nejake pekne. chcela by som vysit vankusiky, no nic nemozem zohnat. ak by sa nasla nejaka mila osobka a podelila by sa s nejakymi predlohami, bola by som velmi vdacna. dakujem vopred ☺☺

Forums: 

a hľadáš nejaký konkrétny motív? Postavičky? Zvieratká? kvietky? Alebo skôr nejaký geometrický vzor? Lebo takto to je dosť široké na hľadanie

Ja objednávam z Čiech - coricamo, treba tam zaplatiť dopredu, ale sú tam veľmi pekné krížikové predlohy aj bavlnky, objednala som si veľakrát a vždy mi prišli.

hladam kvety alebo zvieratka. nieco pekne ☺
Zienky ja by som potrebovala male predlohy krizikove na vajicka polistirenove nic som nenasla ak mate mozete mi poslat na marta.kostelanska@azet.sk a niake kacicky zajace,husky kuriatka aj sovu ak najdete Dakujem vsetkym za ochotu.
 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.