plienkový kočiarik - prvotina

‹‹ Aranžovanie ››
plienkový kočiarik - prvotina, Aranžovanie

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (3 hlasy)

Komentáre

no to je také zlatulinké(y) (clap)(clap) obdarovaná bude celá paf(giggle) Mrkám

miluninkééééééééé(clap) (clap)(clap)(clap)(clap)

je to užasne vyzera ako skutočny(clap) SrdceSrdceKvietokSrdceSrdce(clap) patri vám moja pochvala(sun)

ďakujem veľmi pekne, veľmi si to cením SlnkoHanbím saVáľam sa od sm

Dlugoska,tak tento je najkrááásnejšííí(heart) aký som tu doposial videla,vymakaný do posledného detailu(y) (clap)Áno ,perfektne sa ti vydaril.Ozaj dievčatá ktoré ovládate výrobu týchto krásnych kočiarikov,nehodíte sem na to postup?Prosíííím....veľmi by nám to ostatným tvorivkám pomohlo,ďakujem aj za ne,budem netrpezlivo čakať....a ďakujeeem(heart) SrdceKvietok .

Ďakujem za pochvalu, dorazila presne tam kde mala - Srdce . No ten kočiarik som robila prvýkrát, a dal mi dosť zabrať Veľký úsmev ak budem v najbližšej dobe robiť ďalší budem sa snažiť nafotiť postup. Dúfam, že ženušky ktoré to majú zmáknuté ľavou zadnou sa neurazia, pretože som to robila tak podľa seba ako sa len dalo Chichocem sa . Dokonca aj v strieške sú zakomponované dva drôty(v predu, a v zadu), pretože som nevedela vyriešiť dilemu, ako má pri ostatných (iných kočiarikoch, ktoré som mala opozerané Hanbím sa ) krásny oblúkovitý tvar. Takže ešte raz ďakujem...a budem sa snažiť Slnko

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.