EKO tampóny na odličenie

‹‹ Háčkovanie ››
EKO tampóny na odličenie, Háčkovanie
EKO tampóny na odličenie, Háčkovanie 2
EKO tampóny na odličenie, Háčkovanie 3

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

krásne Kvietok

dakujem

ÁnoÁno

Tie sú krásne! Ja som si ušila len také obyč flanelové, ale asi si vyrobím aj pár takýchto. Sú parádne! 

(clap)(clap)(clap)

Ďakujem, sú naozaj paradné, moja mladšia dcéra povedala že mám urobiť aj také trošku drsnejšie, lebo prvé som robila iba zo super bavlny s MAKo úpravou ale potom som urobila aj z perloviek či iných a ona hovorí že teraz je to už lepšie, vraj občas jemnučké ale viac tie pevnejšie. Snažím sa robiť aj tie zo socialistickej bavlny, lebo teraz už vieme aká je to bavlna.

(clap)(clap)ÁnoÁnoHanbím sa parádne!!  Normálne rozmýšľam, že sa naučím háčkovať... alebo skúsim niečo podobné uštrikovať... hladko-obratko vyrobiť malý štvorček by som snáď zvládla. Len by nemali taký ukážkový vzor Hanbím sa

 Štrikované si neskúšala?

No štrikujú sa štvorčeky, ja ale mám rada aj háčik ešte viac ako ihlice

Si ma normalne nastartovala Chichocem sa Hned vecer som vytiahla ihlice, akusi bielu bavlnku a zacala strikovat Vyplazený jazyk len to pribuda akosi pomaly...

Ake velke su vlastne tie kolecka na obrazku ?

Alenka, podarili sa mi od 6 cm do 9 cm tak som to nejako neriešila. Háčikom to ide rýchlo, určite rýchlejšie ako ihlicami.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.