Háčkovaný sveter

Háčkovaný sveter, Háčkovanie

Bavlnený, 100 + prvý spôsob, ako využiť jednoduchý háčkovaný motív.
PS: rukávy na obrázku sa zdajú trocha dlhé, v skutočnosti sú akurát, ten retiazkový vzor sa na rukách správne poukladá.:-)

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
4.666665
Priemer: 4.7 (9 hlasy)

Komentáre

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoSlnkoSlnkoSlnkoSlnkoÁnoÁnoÁnoÁno

krásny, páči sa mi(y) (clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno(clap)

perfektnéééééééé(flower) KvietokKvietok

Páni, ten je nádherný ÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

je suprovýýýýýýýýýýýý(clap) (clap)SrdceSrdce(clap)(clap)ÁnoÁno(clap)(clap)KvietokKvietok(clap)(clap)ObjímamObjímam

Ďakujem dievčatá za pochvalu Úsmev . Pravda je taká, že tento svetrík vyzerá oveľa lepšie oblečený, ako na foto Veľký úsmev .
A ... musím sa pochváliť, pri tomto kuse odevu som zažila to, čo pri žiadnom inom - keď som ho mala prvý krát oblečený, neznáme baby ma zastavovali, že chcú popis, posielala som ho aj sprievodkyni z vlaku Prekvapenie .

Ozaj, nechcete niekto popis ? Mám ho naskenovaný - teda vlastne iba takú "pulóvrovú verziu" bez gombíkov. s tým zapínaním by ste sa museli trochu potrápiť ... však vidíte, že ani to moje nie je dokonalé:-) .

máš ho naozaj krásny, už si niečo vymyslela pre mňa a popis mi môžeš poslať, len pošli aj akým háčikom si to robila, vyzerá to byť hrubšia vlna, tak na trojku ihlice, alebo taký hrubý aj háčik, alebo sa mýlim?
musím sa trochu odreagovať, lebo ma švihne z toho učenia, už som vypila tri kávy a spím pomaly pri tom, už nech je 25.6. 12:00, to hovoril spolužiak, že budeme už aj vytriezvení, no ja som si zobrala dovolenku len na štátnice, tak neviem.... PrekvapenieVáľam sa od smVáľam sa od smVáľam sa od sm

SANDY,
poslala som Ti e-mail, o chvíľu pošlem druhý s návodom na to triko.
Asi Ti veľmi neporadím, štátnice sú zrejme vždy stresová záležitosť, tak si nejasne spomínam, že čím viac sa učíš, tým viac máš pocit, že vlastne nič nevieš Plačem .
Pokiaľ si spomínam, s učením som to nikdy veľmi nepreháňala :-). Neviem z akých predmetov máš štátnice, ale asi by si sa mala dobre vyspinkať :-).
A neboj sa, keď som to zvládla ja ... Chichocem sa .

..krasna praca !!!..sikula si Úsmev

suprovýýýýý(sun) SlnkoSlnkoSlnkoSlnko

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera, ako vsetky tvoje prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(flower) KvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokPrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePrekvapenie

Carmen, čakám od Teba e-mail s ďalším upresnením, zatiaľ viem iba farbu Úsmev

Nádhera si šikovnica (clap)(clap)(clap)(clap)SlnkoÁnoÁnoÁno

pekný vyšiel(y) ÁnoÁno

Veľmi krásny KvietokKvietokKvietokKvietokKvietokSrdceSrdce

možem aj ja poprosiť postup ? je fakt super ďakujem
marcela2@centrum.sk

krásny(clap) (clap)(clap) ,keď ho vidím aj sa mi hačkovať zachcelo:-)

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

Áno môžem aj po 3 rokoch poprosiť o postup? Hanbím sa
eluzakova@gmail.com

dobré!!! (clap)(clap)(clap)KvietokSlnkoÁno

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.