Papierove pletenie

Dobry su tu niake zienky z povazskej ktore sa venuju papierovemu pleteniu, chcela by som vas poprosit ktora by ma to naucila od zaciatku,teda ako na rulicky atd.velmi sa mi tieto vyrobky pacia a chcela by som sa to naucit. Dakujem vam .

nuž takto ti poviem, ja viem len také začiatočnícke veci. Ušúľala som len jednu ruličku, či dve. Inak si to kupujem. Neviem, či by ti také stačilo.

Chodím každý štvrtok doobeda do Pastoračného centra medzi skupinu postihnutých. Tam by sa teoreticky dalo niečo také zrealizovať. Občas aj tam pletieme z papiera.

Najdi si na youtub videa a naozaj tam najdeš úplne od začiatku, ja som sa naučila pred rokmii a to ich ešte toľko nebolo.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.