Postup na pletenú čiapku inak

Objavila som zábavu aj pre malé deti.
Potrebujeme kruh na pletenie, háčik, ihlu a hrubú vlnu alebo tenšiu, ale dvojmo, prípadne trojmo. Trubička na prvom obrázku nám uľahčí navíjanie.
Je to postup na čiapku s patentom, snáď je to zrozumiteľné.

Postup na pletenú čiapku inak 1Postup na pletenú čiapku inak 2Postup na pletenú čiapku inak 3Postup na pletenú čiapku inak 4Postup na pletenú čiapku inak 5Postup na pletenú čiapku inak 6Postup na pletenú čiapku inak 7Postup na pletenú čiapku inak 8Postup na pletenú čiapku inak 9Postup na pletenú čiapku inak 10Postup na pletenú čiapku inak 11Postup na pletenú čiapku inak 12Postup na pletenú čiapku inak 13Postup na pletenú čiapku inak 14Postup na pletenú čiapku inak 15Postup na pletenú čiapku inak 16Postup na pletenú čiapku inak 17Postup na pletenú čiapku inak 18Postup na pletenú čiapku inak 19Postup na pletenú čiapku inak 20Postup na pletenú čiapku inak 21Postup na pletenú čiapku inak 22Postup na pletenú čiapku inak 23Postup na pletenú čiapku inak 24
Postup na pletenú čiapku inak - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

(clap)(clap)(clap)Áno

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)Kvietok prosím kde sa dá kúpiť taký kruh? Kvietok

Kupila som ich v Tchibo, ked ich mali v jeseni, uz nemaju ale nasla som ich aj tu,

http://www.klbkovlny.sk/product_info.php/suprava-kruhov-na-pletenie-p-56...

alebo tu

http://www.ragos.cz/mlynky-a-kruhy-na-pleteni-prym-sada-krouzku-na-plete...

kus ine, ale to iste, mozno este budu aj inde, treba hladat. Slnko Skvele sa pri tom relaxuje, ciapka je hotova za pol dna.

Ďakujem za ochotu a zdravím.M Kvietok

Dievčatá, davam do pozozornosti, pre zaciatocnicky v pleteni, kruhy maju teraz tu http://www.tchibo.sk/ram-na-pletenie-alebo-suprava-ramov-na-pletenie-p40... Moze zaujat sikovne nast rocne dievcata, ale aj ja som sa pri tom minulu zimu vysantila.

Prosím o radu.Aj ja mám kruh na pletenie.Hľadala som návod - video slovenský alebo česky ale nikde som nenašla.Nejde mi do hlavy vonkajší kolík kedy sa odviaže vlna a kde to potom uchytím Hanbím sa chcela by som skúsiť čiapku Hanbím sa ďakujem za radu.

Na kolik si prichytim vlnu, vzdy po obtoceni vlny okolo celeho kruhu, ked idem splietat ocka s hacikom. To prve prichytenie uvolnim po prvom spletenom rade.

ďakujem

Dievčatá, majú tie kruhy majú teraz v akcii http://www.tchibo.sk/suprava-ramov-na-pletenie-p400055738.html

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.