VIDEO: Postup na výrobu papierového srdiečka

Tento postup sme nakrútili v priestoroch Ligy proti rakovine v Bratislave na stretnutí onkologických pacientiek, ktoré v rámci terapie, navštevujú kurz papierového pletenia.

Tento postup sme nakrútili v priestoroch Ligy proti rakovine v Bratislave na stretnutí onkologických pacientiek, ktoré v rámci terapie, navštevujú kurz papierového pletenia.

Lektorka kurzu Klaudia Duchoňová claudi1 sa rozhodla spojiť sily svojich žiačok a bratislavských artmám, aby spoločne vytvorili darčeky pre deti s onkologickými ochoreniami.

Spolu dvadsaťpäť žien, vytvorilo v priebehu hodín niekoľko desiatok papierových srdiečok, ktoré odovzdajú malým pacientom s ťažkou diagnózou. Tí ich budú môcť na Deň matiek venovať svojim maminám, lekárkam a sestričkám.


Informácie o výrobe a farbení papierových ruličiek nájdete: - vo videu na výrobu vianočného stromčeka od claudi1 - postup na farbenie uverejnila Matty - grafickú pomôcku na výrobu ruličiek si môžete stiahnuť a vytlačiť

VIDEO: Postup na výrobu papierového srdiečka - foto postup

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Komentáre

Perfektné,ten drôtik skutočne pomôže a je to krásne. ÁnoÁnoÁno

nádherná myšlienka, úžasní ľudia !!!! SrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdce

pekné konečne viem ako na to ´DAKUJEM :-))) (clap)

Srdce(clap)ÁnoSrdce(clap)ÁnoObjímam

krasna myslienka a dobry navod KvietokKvietokKvietokÁnoÁnoÁnoSrdceSrdceSrdce

Ďakujem SrdceÁno

krásne (clap)(clap)(clap)

Na videu je Vlaďka moja usilovná žiačka.....srdiečka ju veľmi chytili.....urobila ich už nespočetne veľa je veľmi šikovná.....stretnutia s dievčatami v Lige sú pre mňa vždy veľkým prínosom......dievčatá ste úžasné..... ÁnoÁnoÁnoSlnko

Dievčatka, ste super, klobúk dole pred vami. Pekná akcia a ešte krajšie výrobky SrdceÚsmev

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.