Jednoduchá svadobná výzdoba - postup

Nie každý si predstavuje svoju svadbu plnú lesku, trblietok a svetielok. Niekomu bude možno vyhovovať aj takáto jednoduchšia a nežnejšia výzdoba. Bude viac v súlade s jeho životom.

Príprava výzdoby nemusí stáť veľké peniaze. Skôr jej bude treba venovať trochu času. Určite to bude ale výzdoba vaša, taká, aká nie je na žiadnej inej svadobnej fotke.

My sme na výzdobu rozstrihali starú bavlnenú záclonu a kus zrebného plátna. Ak také nemáte, nevadí, dá sa použiť ľubovoľná čipka a rôzne mašle a špagátiky. Veľkým pomocníkom v príprave je samozrejme tavná pištoľ. Vďaka nej držia všetky ozdoby na svojom mieste a netreba sa báť ani prenášania.

Niektoré poháriky môžete naplniť vodou a vložiť do nich drobné kvietky. V iných pohároch budú veľmi dobre vyzerať hrubé sviečky alebo aj väčšie čajové kahance.

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 1

Hotová výzdoba

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 2

Potrebujeme rôzne veľkosti zaváraninových pohárov, bavlnenú čipku, stuhu zo zrebného plátna, špagát, nožnice, tavnú pištoľ

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 3

Čipku rozstriháme na pásy a pomocou tavnej pištole prichytíme na pohár. Stačí iba pár bodov. poháre rovnakej veľkosti si uložime vedľa seba, aby sme stuhy naliepali v rovnakej výške. Kombinujeme zrebné stuhy ako podklad a na to rôzne čipkované stužky, celé dokončíme špagátom. Rovnako špagárom omotáme aj vrch pohára a zafixujeme ho lepidlom.

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 4

Malé poháre naplníme kvietkami. Nádherne ukážu na podložkách z rástleho dreva. Ak máte v okolí šikovného stolára a vhodné drevo, bude pre neho hračka vyrobiť takéto nádherne voňajúce podložky

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 5

Do väčším pohárov umiestnime hrubé sviece alebo veľké čajové kahance

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 6

Detail svietnikov

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 7

Pri výzdobe nezabúdame ani na psích miláčikov. Kúsok zrebnej stuhy zložíme do mašle a ozdobíme rovnakou čipkou

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 8

Na prvý pohľad je vidieť, kto je svadobný hosť :)

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 9

Vo veľmi podobnom duchu sú vyrobené aj svadobné pierka

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 10

Mašle sa uplatnia aj ako dekorácie priestoru

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 11

Výzdoba na auto

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 12

Kočíček na obrúčky

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup 13

A kôš na blahoželania.

Jednoduchá svadobná výzdoba - postup - foto postup

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Komentáre

Toto je v absolútnom súlade s mojím vkusom a životom;) Krásne;) Obzvlášť oceňujem, že ste nezabudli vyparádiť aj psíka:) A teraz nám prezraď,či to bola tvoja svadba a môžeme gratulovať;)

Vyzerá to veľmi zaujímavo  Kombinácia pohárov a podložky z pníka je neskutočná, nádhera.ÁnoÁno

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.