Stretnutie v októbri v Tatranských Zruboch

Srdečne vás pozývame na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 18.- 20. októbra 2019 v Tatranských Zruboch v hoteli Granit

Tradične si ideme oddýchnúť v príjemnej spoločnosti. V hoteli si viete doobjednať relaxačné procedúry. Možno bude menšie tvorenie a ak bude vhodné počasie, odporúčam výlety do Vysokých Tatier  Úsmev 

Môžete si vyšľapať na Sliezsky dom (nie až tak náročná ako dosť dlhá túra, ale hore je nádherne). Prípadne sa električkou, zastávka je rovno pred hotelom, odviezť na Štrbské pleso, alebo zastávku Popradské pleso a odtiaľ menšou túrou na samotné pleso. Z hotela je príjemná prechádzka do Starého Smokovca, dá sa aj električkou a odtiaľ zubačkou na Hrebienok. ... To všetko by malo byť dostupné aj v jeseni, bez veľkých nárokov na kondičku, až na ten Sliezsky dom. Hambím sa

Cena víkendového pobytu s plnou penziou je 76 €, Cena pre dieťa 3 - 8  rokov 40 €, 
8 - 15 rokov je 57 €. Ubytovanie v hoteli Granit  je možné v dvojposteľových , prípadne trojposteľových izbách s možnosťou prístelky.

Strava: Raňajky a večere sú podávané formou švédskych stolov. Obedy budu jednotné, podľa výberu. V prípade bezlepkovej diéty, nahláste ju, prosím, pri rezervovaní pobytu.  Obedový balíček,  v prípade sobotňajšieho výletu, skoršieho odchodu v nedeľu treba nahlásiť pri príchode. 

Relax: Na mieste si môžete objednať saunu, masáž, vírivku ... , viac nájdete v ponuke welness, procedúry nie sú v cene pobytu.

Prihlásenie a rezervácia ubytovania:

Na stretnutie sa prihlasujte na maili: recepcia.tz@granithotels.sk, najneskôr do konca augusta 2019.  Nezabudnite uviesť , že ide o stretnutie žien, a uveďte prosím celé mená všetkých prihlásených osôb. V prípade detí vek.  Prípadne s kým chcete byť na izbe, keď sa nebudete prihlasovať spolu,

Aby bolo vaše prihlásenie na stretnutie platné je potrebné uhradiť zálohu 50% z ceny pobytu. Každá účastníčka po zaslaní rezervácie dostane mail s potvrdením rezervácie spolu s údajmi k platbe zálohy,  číslo účtu a výšku zálohovej platby. Pri platbe nezabudnite do poznámky uviesť vaše meno, aby bolo možne vašu zálohu spárovať.

Na sobotnú párty vybavujeme dídžeja, dám vedieť včas v akej cene, sa na neho vyzbierame.  Úsmev Tému masiek a viac detialov ohľadne tvorenia dáme včas vedieť.

Teším sa na vás.

Forums: 

dobrý deň, chcem sa opýtať na to stretnutie v októbri v Tatranských Zruboch, kedy v piatok toho 18.10. treba prísť, o koľkej hodine?

Tradicne ako zvykne v hoteloch začínať ubytovanie okolo 14,00. Možno trochu skôr, alebo priebežne do večere ..., ako kto môže ...

ďakujem

Dievčatá, ktoré idete na stretnutie do Tatranských Zrubov... Yvka sa ponúkla, žeby v prípade záujmu, spravila mini kurz zdobenia medovníčkov. Zatiaľ predpokladaný čas sobota doobeda, kvôli svetlu. Prosím dajte vedieť či máte záujem. Tu do komentára.

Zároveň Pegybabi ponúka Kurz Tvorenia , viac info v príspevku. 

A máme k dispozícii ešte posledných zopár voľných miest v hoteli, ak máte záujem o stretnutie, čím skôr sa prihláste.

Kamilka, ja mám záujem, bo zdobenie medovníkov mi stále nejde Hanbím saSrdce

Ok, budem s tebou rátať, len vás musí byť viac. Úsmev

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.