reklama

Art mama - Časopis pre milovníkov tvorenia

Popis

Slovenský elektronický časopis o ručných prácach.

Časopis Art mama Vianoce - 4/2016

Už je to tu! Už si nemusíme zakrývať oči pred vianočnými ponukami v obchodoch, ani zapchávať uši, keď počujeme v telke: „Ja nemusím, ja už ho vidím!“. Prichádzajú Vianoce. Nádherné sviatky, plné radosti a pokoja. Áno, viem, tie prípravy... A to upratovanie, varenie a pečenie. Nebaví Vás to? Tak to jednoducho nerobte. Namiesto umývania okien sa vyberte na vianočné trhy. Upečte o jeden plech menej a radšej zájdite na koncert, do kina alebo len tak na prechádzku. Či na návštevu k susede, ktorá je sama. Užívajme si tento čas. Napríklad aj pri príprave originálnych vianočných dekorácií. Takže milé artmamy, pripravte si pohár vianočného punču a prelistujte náš časopis.

V stánkoch na vás čaká tlačený časopis Art mama!

Prinášame vám 96 strán návodov a nápadov, ktoré vás určite očaria. Originálne inšpirácie práce od vás pre vás.

V časopise Art mama nájdete tvorenie na celý rok, od veľkonočných dekorácií, cez letné a jesenné aranžovanie až po vianočné ozdoby.

Postupy a techniky sú rôznorodé, niektoré zvládnete spolu s deťmi, pri iných budete musieť posedieť dlhšie.

Uvarte si kávu alebo voňavý čaj, zoberte do rúk náš časopis. Veríme, že si vyberiete a strávite pri výrobe pekných vecí príjemné chvíle a výsledky vašej práce potešia nielen vás, ale aj vašich blízkych.

Časopis je možné zakúpiť v novinových stánkoch za cenu 2,99 €.


reklama

Časopis Art mama jeseň - 3/2016

23.09.2016 - 19:06 , pridal Kamila

Jesenné číslo časopisu pre všetkých milovníkov tvorenia.

V záhradách a na poliach sa finišuje, prichádza sladké obdobie zberu úrody. Čoskoro príde pár voľnejších mesiacov, obdobie, keď zostane čas na knihu či ručné práce.

Zo záhrady alebo potuliek v prírode si môžete priniesť pár zaujímavých plodov, vyrobiť z nich náhrdelníky, ktoré nájdete v tomto čísle časopisu.

Kým sa záhrady pripravujú na odpočinok, v školách sa práca len rozbieha. Aby však školský rok nebol iba o učení, pripravili sme aj niekoľko návodov vhodných práve na spoločné tvorenie s deťmi. Je len na vás, či to vyskúšate doma s vlastnými ratolesťami alebo na hodine so žiakmi, či poobede v školskom klube. Veríme, že si z našich návodov vyberiete také, ktoré zaujmú nielen vás, ale hlavne vaše deti.

 

Časopis Art mama leto - 2/2016

17.06.2016 - 13:35 , pridal Kamila

Letné číslo časopisu pre všetkých milovníkov tvorenia.

Máte už plány na leto? Bude vaše leto oddychové alebo pracovné? Zabudnite na termíny, projekty a protivných kolegov. Nájdite si príjemné miestečko, kam si každý deň sadnete so šálkou kávy, čaju či domácej limonády. Zoberte do rúk knihu alebo ihlu, háčik, ihlice, nožnice a klieštiky. Popustite uzdu fantázii a bavte sa. Relaxujte, pretože pravidelný oddych vám pomôže usporiadať si myšlienky, na chvíľu vymeniť starosti, mobily a počítače za očká, stĺpiky, riadky, koráliky, stehy.... 


reklama

Časopis Art mama jar - 1/2016

Jarné číslo časopisu pre všetkých milovníkov tvorenia.

Obsah:

Batikované kraslice, Prileteli motýle, Vyšívané pohľadnice, Aranžovanie,  Reliéfne kvetináče, Fimo korálky, Háčkovaná lienka , Zajko alebo veverička?, Šitý zápisník , Batika vo farbách jari, Tabuľa nemusí byť len čierna, Pedigové inšpirácie, Jarné recepty,  Zo života komunity

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama