Jeseň

Srdce z vresu - foto postup

Srdce z vresu

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Tvorenie z gaštanov, aranžovanie aj zábava pre deti

Jar, leto, jeseň, zima. Každé ročné obdobie ponúka množstvo príležitostí na tvorenie. Jeseň je bohatá na gaštany, ktoré nám padajú priamo pod nohy. Stačí ich len pozbierať a pridať do venca, misy, kvetináča či koša a vyrobiť si príjemný jesenný aranžmán. Pre hravé tipy a detské ruky sme pridali aj pár nápadov na gaštanové postavičky a zvieratká.

Forums: 

Jesenný háčkovaný veniec - foto postup

Jesenný háčkovaný veniec

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Postupy a návody na pletené a háčkované čiapky pre deti a dospelých

Postupy na pletené a háčkované čiapkyVybrali sme pár zaujímavých návodov na pletené a háčkované čiapky, čelenky, pre malých aj veľkých, zručnejších aj menej skúsených. Úsmev

 

Forums: 

Jesenné kytice z javorových listov sú krásne a zadarmo

Kytice z javorového lístia sú zadarmo, sú krásne, farebné, dlho vydržia. Kvety  z lístia môžete kombinovať so šípkami, trnkami, hlohom, šúpolím, vetvičkami listnatých stromov alebo čečinou. 

Forums: 

Vence na hroby už dávno nie sú len z umelých chryzantém

Dušičkové venceDušičkový čas sa blíži. Pre niekoho je to významný sviatok, pre iného pár dní, ktoré sa točia okolo cestovania na miesta posledného odpočinku blízkych. Akokoľvek to však je, väčšina ľudí pri spomínaní na tých, ktorí už nie sú medzi nami, absolvuje nákup alebo výrobu dekorácií na hroby v podobe vencov, košov a ikebán.

Svetlonos v pohári - foto postup

Svetlonos v pohári

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Tekvica z balóna - foto postup

Tekvica z balóna

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.