V stánkoch na vás čaká tlačený časopis Art mama!

Titulka časopisu ArtmamaPrinášame vám 96 strán návodov a nápadov, ktoré vás určite očaria. Originálne inšpirácie práce od vás pre vás.

V časopise Art mama nájdete tvorenie na celý rok, od veľkonočných dekorácií, cez letné a jesenné aranžovanie až po vianočné ozdoby.

Postupy a techniky sú rôznorodé, niektoré zvládnete spolu s deťmi, pri iných budete musieť posedieť dlhšie.

Veríme, že si vyberiete a strávite pri výrobe pekných vecí príjemné chvíle a výsledky vašej práce potešia nielen vás, ale aj vašich blízkych.

časopisy Artmama Čo v časopise Art mama nájdete?

Veľa postupov, nápadov a inšpirácií z rôznych techník: aranžovanie, batikovanie, decoupage, drôtovanie, pohľadnice, kraslice, háčkovanie, ale aj korálkovanie, maľovanie na hodváb či papier, pedig, pletenie, recykláciu, šitie, vyšívanie...

Nájdete tu plno nápadov na tvorenie na celý rok. Časopis Art mama má 96 strán, nie je v ňom reklama, takže je tam skutočných takmer 100 strán postupov, nápadov a inšpirácií.

Časopis si môžete kúpiť:

na weboch: obchod.petitpress.sk a tvorime.sk

Už som ho prelistovala a musím povedať, že sa naozaj vydaril :)

Vďaka SlnkoSlnko.

Ono treba povedať pravdu, že je to hlavne vďaka všetkým prispievateľkám, ktoré boli ochotné prispieť ľubovoľným postupom, návodom. Lebo bez originálnych nápadov by nebolo čo do časopisu dať KvietokKvietok

 

(clap)(clap)(clap)SrdceSrdceSrdceObjímamObjímamObjímamBozkávamBozkávamBozkávam

Srdce Teším sa veľmi ObjímamKvietok

Úsmev

Srdceuž ho mám (clap)(clap)(clap)nádherné,veľmi vydarenýÁnoKvietokgratulujem a zároveň ďakujem všetkým tvorcom Kvietok

aj ja mám a vytešujem sa (clap)(clap)ÁnoÁnoSrdce

 aj ja uz mam, ako inak Mrkám

pani novinárka si ho nestihla ani pozrieť:) je to super!

Naozaj veľmi vydarený. ÁnoSlnkoKvietokHanbím saÁnoSlnkoKvietokHanbím sa

Rada si ho pozriem ,som uz zvedava a možno aj kupim Mrkám

Konečne slovenský časopis o tvorení, bez receptov na varenie,kopu reklám a rozhovorov celebrít, za rozumnú cenu. Škoda, že je to len jedno číslo za rok. Tvorcom želám veľa úspechov, aby bol časopis rýchlo vypredaný a  do roka vyšlo viac čísiel.

je mi veľmi blízky, lebo je taký NÁŚÁno

Večer som s ním relaxovala pri čajíku, je perfektný. Veľa krásnych postupov, farebných ilustrácií, množstvo nápadov na celý rok. Veľmi sa mi páči, že nie je zameraný len na jednu techniku, každý si v ňom nájde to svoje, je v ňom z každého rožku - trošku. Tie melónové tenisky a pedigové sánky určite vyskúšam. Bol to skvelý nápad vydať ho aj takto v tlačenej podobe:)   (clap)Srdce(clap)Srdce(clap)

utekám do obchodu  :)

 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.