Maľba na kožené topánky...pomoc

Dobrý deň šikulky... mám pracovné biele topánky a chcela by som si ich spestriť, napríklad maľbou. Prosím,vedel by mi niekto poradiť, akú farbu použiť?  Topánky sú z kože.... ďakujem za pomoc... maľba by mala byť iba na povrchu a podrážka musí byť biela....

Forums: 

farieb na kožu existuje veľa. Ide skôr o to, či máš predstavu, že budeš sprejovať alebo nanášať štetcom. Vyberať podľa toho. Inak stačí dať do vyhľadávača farba na kožu. Pár rokov dozadu som nejaké testovala, ale vývoj ide tak dopredu, že tie už dnes tuším ani neexistujú, respektíve sa nedovážajú.

Ked budeš už zdobiť, odporúčam použiť maskovaciu pácku z obchodu na zakrytie tých miest, ktoré majú ostať biele. Myslím nielen podrážka, ale možno aj výstelka.

Ďakujem...

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.