Pätnásť inšpirácií na karnevalové masky

Snáď posledných osemnásť rokoch som rok čo rok vymýšľala a realizovala masky svojim deťom. Niektoré boli ozaj len improvizáciou z núdze cnosť, pri iných som sa celkom vyšantila.  Asi úplnou klasikou bolo dokončovanie masiek v poslednú noc. Do riešenia technických záležitostí sa skoro dobrovoľne zapájal manžel, do tvorenia deti.

inšpirácie na karnevalové masky Spomínam si, ako som pred trinástimi rokmi zhruba o takom čase došla z pôrodnice s najmladšou devou a ešte som narýchlo vymýšľala dve masky, bo karneval bol na druhý deň. Keď si predstavím, že tí dvaja z prvého obrázka majú dnes 26 a 24 rokov. Hanbím sa A posledné obrázky sú tej dcéry, čo som ju doniesla z pôrodnice ...... Hanbím saŠialene to uteká.

Možno vás inšpirujú naše masky, nie všetky mám odfotené, tu sú asi tie naj. ÚsmevAko to vyzerá u vás, čaká vás voľajaký karneval?

Maska deň a nocMaska pirát Maska robot Karnevalové masky Maska šarkan Karnevalová maska - slnečnica Karnevalová maska Indián Karnevalová maska - Maková panenka Karnevalová maska chobotnica Karnevalová maska - torta Karnevalová maska Vták ohnivák Maska na karneval - Iris bohyňa dúhy Karnevalová maska - Antická žena

Forums: 

zlate su vsetky,ale torta ma zelenuÁnoÁnoÁno

u mňa vyhráva maková panenka :-)

ja som si zamilovala sarkana Úsmev Z druhej strany bol oranzovy a mracil sa.

Kamila, čo maska, to zážiok!:) Výborné sú všetky:) U mňa vedie maková panenka, lebo tvoja dcéra sťaby jej z oka vypadla aj bez kostýmu:) 

Práve som zistila, že naša najmladšia bude mať na novej škole karneval aj v piatom ročníku. Pomoc a ja som si myslela , že už stačilo. Hanbím saAle už máme aspoň nápad a deva si to organizuje. Pohoda

ja by som aj masku robila, ale nemám komu. Ten náš naopak, poslednú masku sme mu nanútili v školke, aj to vyvádzal....

Krásne nápady tam sú.

Pridala som do našej zbierky, ďalšie dve masky, minuloročnú grécku bohyňu Iris a tohtoročnú starovekú Rímanku. Úsmev

Parádne sú. U mňa vyhráva Rímanka. Moje už tiež nenosia masky, vlastne nosia, ale si maľujú na tvár, také tie strašidelné. By sa človek po.... pri stretnutí... vydesil k smrti,Chichocem sa ale to je asi trend dnešných "mladistvých" masiek k fašingu aj helloweenu. 

To už ani pravda nie je, ako ten čas letí. Hanbím sa

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.