prestieranie postup

Dobrý deň. Neviete mi poradiť respektíve zaslať postup ako usit také puzdro na pribor? Ako je na obrazku? Som začiatočník a nejak sa mi nedari. Viem urcite to bude veľmi jednoduché. Ďakujem.

Eva

Forums: 

Vystrihni si dva pásy látky - jednu vzorovanú, druhú jednofarebnú, povedzme cca 35 cm dĺžka a 10 cm šírka, môžeš na jeden pásik prižehliť vlizelín( na rubovú stranu)aby si to mala tuhšie, potom tie 2 pásy prilož z lícnej strany k sebe po obvode zoši ale nechaj povedzme 2-3 cm nezošité-aby si mohla látku prevrátiť., po prevrátení látky zoši ručne tých pár cm, potom prehni pásy tak, aby si vytvorila vrecko, môžeš ich spojiť preštepovaním, alebo aj ručne. Neviem, či som dobre vysvetlila, možno ti ešte niekto poradíMrkám

Áno

ďakujem veľmi pekne :D Idem nato :)

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.