Syntetický lak

Dievčatá obraciam sa na Vás s prosbou o radu. Na porcelánový krakel patrí syntetický lak. Používam syntetický lak s názvom "exlak", ale nie som spokojná, lebo mi veci zožltnú. Ak máte niektorá skúsenosť s hobby lakom alebo lodným lakom prosím dajte vedieť či aj po týchto lakoch veci zožltnú. Vopred ďakujem za každú radu. Úsmev

ja používam syntetický lak od Pe.t..t Kvietok

lodný lak žltne na 100%

Ahoj Deniska,
ja používam tento syntetický lak v spreji a som s ním absolútne spokojná, všetko je krásne nezožltnuté (je lesklý a matný):

Dupli-color spray syntetický, 600 ml
Rýchloschnúci, počasiu odolný syntetický lak pre remeselné a modelárske práce. Je vhodný pre interiérové aj exteriérové použitie. Nástrek je určený na drevo, kov, sklo, kameň, kartón, papier, azbestocement, porcelán a niektoré umelé hmoty.

Snáď som poradila Úsmev

ďakujem pekne dievčatá Bozkávam , Evka už som ho kúpila, tak vyskúšam. Úsmev

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.