reklama

Tak trosku odvazna otazka


reklama

Ahojte. Rada by som vas skusenejsich nieco spytala. Momentalne som na materskej a velmi ma bavia vselijake taketo kreativne vecicky. Najviac ma chytilo prave servitkovanie. Mala som pred materskou zamestnanie, kde som v ramci terapie s klientmi robila tuto techniku. Moja otazka preto znie: myslite si, ze sa da takymto sposobom popri materskej privyrobit? Oplati sa to? Čo tak najviac leti? Nemate s tym skusenost? Ďakujem vopred za rady.


reklama


reklama

Komentáre

ja som cez internet ešte nič nepredala...ani na handarte...neviem, čím to je....ale mám tam aj servítkovú techniku aj pletenie z papiera.....

...hlavne to chce bohatú ponuku, nech si je z čoho vyberať.... keď už ľudia idú platiť poštovné, tak si pozrú všetky veci od výrobcu a radšej si od jedného objednajú 2-3 veci s jedným poštovným ako to kúskovať... a na takýchto stránkach sa treba zviditeľňovať- poslať im postup výroby, alebo nejaký reklamný článok, ktorý uverejňujú na stránke a prilákaš tak k sebe zákazníkov, lebo konkurencia je veľká...., na prilepšenie je to super, aj keď žiť iba z toho by sa nedalo...

V okolí Lipt. Mikuláša, ale aj iných mestách a dedinách sú rôzne trhy s ľudovoumeleckou tvorbou, napríklad k Vianociam, k Veľkej noci, ale aj iné termíny. Dá sa prihlásiť a tam predávať. Napríklad u nás je pred Vianocami a tam, kto má záujem o predaj svojej tvorby, predáva. Tohto roku bol hit vianočný stromček pleteného z papiera.

Haj, Pi, 14.01.2011 - 01:48

Moja zlatá - Slovensko - to je bieda.Každý síce ochká nad toľkou krásou ,ale výsledok -najradšej zadarmo.Vonku - to je už iná káva.Ak máš možnosť vyletieť,čo len do Rakúska,potom nebudeš stíhať vystrihovať.Ternto rok v cudzine leteli vianočné gule oservitkované motívmi kvetov a malé šperkovničky.
Myslím,že veci,ktoré vyrábame sú v prvom rade pre potešenie a relax nás -žienok domácich.

Anička, máš krásné věcičky, jsi šikovná-např. to čipkované vajíčko atd. Ale klikla jsem na www.handart.sk a  jsou tam některé věci dost finančně přehnané. Sice ruční práce se nedají zaplatit, ale každá to děláme s pasie a vyplňujeme si volný čas. Já mám radost, když vytvořím něco  pouze pro rodinku a přátele. Přeji hodně zdaru !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama