Video: Brošňa zo stuhy

Do štúdia v Bratislave nabehla Dasa_ a vzala so sebou svoju krstnú dcéru. Za necelú hodinu vyrobili krásne veci. Všetko sme nakrútili a postupne striháme. Toto je prvé z videí, ktoré pre vás dievčatá pripravili.

Čo potrebujeme na výrobu brošne zo stuhy:
Približne 1,5 m stuhy širokej 5 cm gombíky, korálky alebo inú dekoráciu zatvárací špendlík, sponku alebo iné zapínanie ihlu a niť

Postup:

Stuhu zložíme po dĺžke na polovicu, jednoduchým stehom riasime po celej dĺžke. Snažíme sa robiť rovnomerné stehy. Veľmi rýchlo sa nám vytvorí základ kvetu.

Postupne nariasime celú stuhu, vytvarujeme kvet, zo spodnej strany zošijeme jednotlivé vrstvy k sebe, aby dobre držali. Keď máme vytvorený základ, prišijeme na hornú časť gombík alebo korálky.

Na spodnú časť kvietku pripevníme zatvárací špendlík, sponku alebo iné zapínanie, podľa toho, na aký účel má brošňa slúžiť. Zatváranie môžeme prišiť alebo prilepiť, záleží na zvolených materiáloch.

Ako na to, uvidíte vo videu. Držíme vám palce pri tvorení!

Video: Brošňa zo stuhy - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

Áno fajn nápad :)

super Áno Jednoduchý postup, perfektný výsledok. (clap)(clap)Slnko
Aj farebnosť je Áno

ÁnoÁno

(clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno(clap)Áno(clap)

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

(clap)(clap)(clap)(clap)

Srdce veľmi dobrý nápad (clap)Kvietok

Áno(clap)(clap)(clap)KvietokKvietokKvietok

jej, milujem rozne kvety zo stúh, látky,krajky, prámikov, náááádherné ÁnoPohodaSrdce

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.