Vianočné pozdravy

Ahojte! Chcem sa vami podeliť o nápady na vianočné pozdravy, ktoré vyrábali moje deti pred sviatkami, pretože chceli priniesť niečo na vianočnú burzu do školy. Sama som bola prekvapená ich nadšením a tvorivým entuziazmom, s ktorým sa tejto úlohy zhostili. Behom jedného večera vyrobili hneď niekoľko nápaditých pohľadníc. Posúďte sami.

Vianočné pozdravy 1

Sobík vyrobený z búrskeho orieška. Parohy dokreslené, snehové vločky nalepené, nadpis pečiatkovaný.

Vianočné pozdravy 2

Vianočná sviečka z malej Milka čokoládky. Plamienok nakreslený fixkami, snehové vločky nalepené, doplnené flitrami a pečiatkovaným nadpisom.

Vianočné pozdravy 3

Snehuliak z gombíkov. Klobúk dokreslený, šál z červenej stužky, vločky a flitre nalepené, nadpis pečiatka, sneh dokreslený fixkou a bielou pastelkou.

Vianočné pozdravy 4

Krtko na lyžiach. Krtko vystrihnutý z obalu na omaľovanke, pozadie dotvorené trhaným kancelárskym papierom, ktorého okraje sú zafarbené modrou kriedou. Vločky - bodky sú dotvorené bielou fixou.

Vianočné pozdravy 5

Vianočný stromček. Vystrihnutý v kartóne a dozdobený trblietavými fixkami a glitrovým lepidlom.

Vianočné pozdravy 6

Stromček vytvorený pečiatkovaním pomocou gumy na ceruzke. Hviezdička je nalepená. Okraje obrázka sú obtrhané a začmudené kriedou. Nalepené na červenom kartóne.

Vianočné pozdravy - foto postup

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Komentáre

Krása, najviac ma dostal pozdrav s čokoládkou. Úsmev

Nádherné prianička...tiež ako čokoholika ma zaujala s čokoládou Váľam sa od smSrdce

Deti sú šikovné, navrhujem zriadiť rodinnú manufaktúru:) 

(clap)

Ďakujem. To u nás sa stále niečo "majstruje" Úsmev

(clap)(clap)ÁnoÁnoSlnko sikovni pomocnici!

Zaujala ma peciatka "Vesele Vianoce", odkial ju mate? Zisla by sa veru..

www.jukanshop.com

diky.Úsmev

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.