pozdrav všetkým artmamam

Pozdravujem všetky šikovné žienkyÚsmev

Všetky Vás po dlhej dobe, ktorú som tu nebola, pozdravujem. V prvom rade Vám prajem v roku 2021 hlavne veľa zdravia, lebo to je najvzácnejšie, aby sme mohli tvoriť takéto krásne veci. Potom aj šťastie a určite aj veľa lásky. Medzičasom sa zo mňa stala babka, mám vnučku Marínu a tá mi zaberá väčšinu voľného času, čo vôbec neľutujem. V nemalej miere aj moja práca /zdr. sestra/, ktorú mám veľmi rada, ma oberá o energiu. Pri ručných prácach si oddýchnem, ale hlavne sa nabíjam veľmi dobrou energiou. Určite sa nechám inšpirovať aj Vašimi dielkami. Pridávam aj zopár obrázkov mojej poslednej tvorby. Tak nech sa nám darí, veď my ženy sme mimoriadne kreatívne a šikovné.SrdceÁnoÁnoÁno 

Forums: 

Napísala si to veľmi pekne. Ja tiež, keď som veľmi unavená, tak sadám ku tv a robím: háčkujem dečky - najradšej filetové háčkovanie, štrikujem ponožky na dvoch ihliciach, štrikujem pulovre sebe a aj iným, pletiem náramky priateľstva, pletiem košíčky z pedigu, háčkujem košíčky. Prajem všetkým tvorivým žienkam hodne trpezlivosti a lásky k svojim výrobkom. Zdravím všetky.

Prajem všetkým mamkám, babkám a ich rodinám ŠŤASTNÝ Nový rok 2021 a hlavne veľa zdravíčka <3

Aj ja som babka máme 4 krásne vnúčatka tak dookola pletiem :)

 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.