Darujem

ženičky - ponúkam vám koberček, ktorý som dostala od príbuzných. Dali si ho utkať na mieru do kuchyne, no pri renovácii bytu sa im už nehodil, nakoľko sa zmenili rozmery kuchyne. je ručne tkaný, farby vytvárajú taký melír - hnedá, béžová, zelená, čierna. rozmery koberčeka sú šírka 54 cm a dlžka 3,5O. mne sa rozmerovo nehodí do žiadnej miestnosti, ak by sa niekto našiel, kto ho chce veľmi rada ho posuniem dalej. Je mi ho ľúto vyhodiť, je veľmi zachovalý, a určite sa s ním niekto narobil.Dopravu by sme doriešili.

‹‹ Bývanie ››
Darujem, Bývanie

Ostané tvorenie: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Bez hodnotení

Komentáre

vážne zadarmo?
PrekvapeniePrekvapeniePrekvapenie brala by som do kuchyne, ale neviem, či tá doprava by ma nestála viac než koberec. Lebo 3,5m koberca v balíku má aj váhu a ja som z prešovského kraja, okres Snina a ešte 6km od Sniny dedina Pichné. Nevieš koľko by ma stála UPS alebo kuriér? Smútok

naozaj ho dám zadarmo, lebo som ho aj zadarmo dostala, a nejaké kšefty sú mi úplne cudzie. a o tú dopravu nemaj obavy - mám suseda autobusára, jazdí na východ, takže ti to pošlem po ňom a je to bez problémov. napíš mi mail a dohodneme podrobnosti. Ja len budem rada, ak niekomu urobí radosť a ešte ho schosňuje.

vrelá vďaka, najväčšie starosti mi robila doprava, môj mail:zdevla@azet.sk Úsmev

Darujem zbitkove latky polistirenove gule zvončeky bavlnky latky na višivanie niečo pre šikovne ruky stušky šišky z hory treba prist čo najskôr

Dobrý deň, prečítala som si Vašu ponuku a mala by som záujem o niektoré veci. Je Vaša ponuka ešte aktuálna?

 

Dobrí deň :)
Je ešte ponuka aktuálna?Ďakujem

 

Dobrý deň, ostali vám ešte tie bavlnky a látky na vyšívanie? Ďakujem

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.