Na čisté sklo

Ahoj šikulky,aj ja by som potrebovala poradiť. Chcela by som servítky nalepiť na čisté sklo nenamalované aby bolo vidno čo je v nutri. Napr. flaša od kávy, mám v nich cestoviny, malý si z nich rád vyberá a tak by som len na sklo chcela nalepiť - vystrihnúť kvet-rastlinu, malý obrázok, nič velké ale nechcem ju celú zmalovať.
A ked dám celú servítku, tak sa mi biele miesta z močia sú priesvitné aj bledé farby sú také nepekné akoby premočené. Dá sa to nejako oklamať? ďakujem Slnko

...ja nie som síce odborníčka, aj mne sa to stalo s pohárom na hríbiky, tak ma napadlo, kebyže dáš obrázok z časopisu, z druhej strany môžeš podlepiť nejakým farebným alebo bielym papierom, aby nebolo od zadu vidno písmenká alebo niečo čo tam bude,neviem či sa to podarí...ale verím že áno...;-)

skus obrazok umiestnit niekde na kraj dole alebo len na hornom okraji..velke ti budu stale presvitat Kitaka

zafarbi len časť,na ktorú budeš lepiť obrázok,prípadne písať. Pozri moje koreničky.Nafarbené Slovakrylom, obrázok servítka, napísané tenkým popisovačom na DVD

Ďakujem, skúsim Slnko

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.