Darčekové škatuľky na svadbu

Suseda sa bude čoskoro vydávať a občas mám tú česť zapojiť sa do príprav. Jednak ma to baví, druhak ma to baví:)

Včera sme teda vyrábali voskové obrúsky do darčekových škatuliek pre družičky. Obrúsky sme robili podľa môjho overeného postupu, ktorý som síce nevymyslela, ale vyskúšala a funguje. A čo funguje, to funguje a netreba vymýšľať:)

Rozdávať kamarátkam/družičkám dary nie je asi žiadna tradícia, ale je to pekné, osobné a možno niekto ocení takýto nápad aj na iné príležitosti. 

Drevené škatuľky sú z obchodu, drevenú slamu som vyhrabala doma, lebo také sa nevyhadzuje, také sa odkladá presne na tieto príležitosti:))

Do škatuliek sme nalepili svadobné oznámenie a naukladali veci, ktoré ocení každá žena: pleťovú masku, vlhčené utierky, pilník na nechty, vonnú sviečku, saténovú ozdobu do vlasov, krém na ruky, guličku do kúpeľa, očné tiene na nahé líčenie, žuvačky (lebo tieto sú v partičke najobľúbenejšie už od strednej školy:) a voskový obrúsok. 

Keby som dostala takúto krabičku pri akejkoľvek príležitosti, bola by som rada prerada. 

Takže aj keď nebudete obdarúvať družičky, môžete potešiť podobným darom kamarátku, maminu, sestru, kolegyňu. 

Mne osobne by stačila aj tá pekná drevená krabička, na tie som ja vysadená :) 

 

Darčekové škatuľky na svadbu
Darčekové škatuľky na svadbu 2
0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

Krásne krabičky, určite potešia. ;)

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.