Ako zavesiť rúško na krk, keď ho nepotrebujete mať nasadené

Situácia je taká aká je a my si pomaly zvykáme na to, že rúško bude našim spoločníkom ešte na nejaký čas. Väčšina z nás, našťastie, dôležitosť nosenia rúšok chápe. Ale buďme úprimní, nikto nie je nadšený z večného nasadzovania a skladania rúška a každý pocíti úľavu, keď si ho môže zložiť z tváre.

Kam s rúškom keď sa potreba rúška s možnosťou nemať ho na tvári striedajú v rýchlom slede? Obchod, cesta na zastávku, MHD...

Našli sme pre vás zopár skvelých nápadov, ako upevniť rúško na šnúrku či korálky a mať pre prípad potreby zavesené na krku.

Inšpirácie, ako zavesiť rúško na krk

Inšpirujte sa nápadmi zo sveta tvorenia.

Inšpirácie z Artmamy

Rúško zavesené na korálkach

Pozrite si aj:

 

Forums: 

Kľúčové slová: 

Ja si gumku alebo šnúrku navliekam dlhšiu, tak, aby mi držala okolo hlavy, nevešiam rúško na uši. Odstávajú mi viac!!! Keď rúško nepotrebujem, jednoducho stiahnem pod bradu. Takže ďalšie výmysly nepotrebujem, Je to jednoduchšie. Áno

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.