rúško

Ako ušiť rúško: Desaťkrát návod ako vyrobiť rúško doma

Desať postupov, ako ušiť rúško doma Ušite sebe, deťom rúško, ktoré vám bude najlepšie sedieť, pasovať ... Veríme, že vybrané fotopostupy pomôžu tým, ktorí rúška šijú.

Nezostáva nám nič iné, len sa správať zodpovedne a veriť... Zvládneme to!

Forums: 

Fotopostup na rúško - šatku - foto postup

Fotopostup na rúško - šatku

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Obaly na rúško - inšpirácie a postupy


Rúško sa stane zrejme našim spoločníkom na najbližšie obdobie. Prinášame vám zopár nápadov na vlastnoručne ušité, urobené obaly na rúška, v ktorých budú bezpečne uschované, v školskej taške, kabelke či vo vrecku ..., v situáciach, keď nemusia byť nasadené na tvári.

Forums: 

Ako ušiť jednoduchý obal na rúško - foto postup

Ako ušiť jednoduchý obal na rúško

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Ako zavesiť rúško na krk, keď ho nepotrebujete mať nasadené

Inšpirácie, ako zavesiť rúško na krkKam s rúškom keď sa potreba rúška s možnosťou nemať ho na tvári striedajú v rýchlom slede? Obchod, cesta na zastávku, MHD... Našli sme zopár skvelých nápadov, ako upevniť rúško na šnúrku či korálky a mať pre prípad potreby zavesené na krku.

Forums: 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.