rúško

Fotopostup na rúško - šatku - foto postup

Fotopostup na rúško - šatku

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Obaly na rúško - inšpirácie a postupy


Rúško sa stane zrejme našim spoločníkom na najbližšie obdobie. Prinášame vám zopár nápadov na vlastnoručne ušité, urobené obaly na rúška, v ktorých budú bezpečne uschované, v školskej taške, kabelke či vo vrecku ..., v situáciach, keď nemusia byť nasadené na tvári.

Forums: 

Ako ušiť jednoduchý obal na rúško - foto postup

Ako ušiť jednoduchý obal na rúško

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

Ako zavesiť rúško na krk, keď ho nepotrebujete mať nasadené

Inšpirácie, ako zavesiť rúško na krkKam s rúškom keď sa potreba rúška s možnosťou nemať ho na tvári striedajú v rýchlom slede? Obchod, cesta na zastávku, MHD... Našli sme zopár skvelých nápadov, ako upevniť rúško na šnúrku či korálky a mať pre prípad potreby zavesené na krku.

Forums: 

Nie je rúško ako rúško, takéto originály ste/sme ušili

originálne rúška Voľakedy sme chodili po meste a nenápadne sledovali, čo má, ktorá dáma na sebe. Dnes môžno viac sledujeme, kto ma aké rúško na tvár. Vzor, strih, ako sedí ... ÚsmevAj tu na artmame máme celkom slušné defilé rúšok aj postupov ako ich ušiť. Budeme radi ak sa s nami podelíte o svoje rúška, či už tu v komentári alebo v samostatnom príspevku. Vieme, že ste ich mnohé ušili stovky, pre nemocnice, pre známych, alebo pre svoju rodinu. Šikovné sme, my, devy slovenské. ÁnoMáme byť na čo hrdé, Úsmev

Forums: 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.