rúško

Nie je rúško ako rúško, takéto originály ste/sme ušili

originálne rúška Voľakedy sme chodili po meste a nenápadne sledovali, čo má, ktorá dáma na sebe. Dnes môžno viac sledujeme, kto ma aké rúško na tvár. Vzor, strih, ako sedí ... ÚsmevAj tu na artmame máme celkom slušné defilé rúšok aj postupov ako ich ušiť. Budeme radi ak sa s nami podelíte o svoje rúška, či už tu v komentári alebo v samostatnom príspevku. Vieme, že ste ich mnohé ušili stovky, pre nemocnice, pre známych, alebo pre svoju rodinu. Šikovné sme, my, devy slovenské. ÁnoMáme byť na čo hrdé, Úsmev

Forums: 

Užitočné rady, postupy, strihy ako ušiť rúško, čím nahradiť gumičky, aké použiť drôtiky...

Eady pri šití rúšok Slovenské ženy sú veľmi šikovné nielen pri šití rúšok, ale aj pri improvizovaní. A zúfala situácia v zásobovaní rúškami si vyžaduje niekedy aj veľkú dávku fantázie. Ponúkame vám zopár užitočných rád, ktoré vám môžu pomôcť pri šití rúšok.

Forums: 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.